اسماعیلی‌فر: پرستاره‌ترین هستیم و باید قهرمان شویم

نسیم ورزش : اسماعیلی‌فر: پرستاره‌ترین هستیم و باید قهرمان شویم / مدافع مازنی تراکتورسازی اعتقاد دارد تیمش به واسطه پشتیبانی هواداران پرشور آذربایجان می‌تواند عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

 پرستاره‌ترین هستیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، دانیال اسماعیلی‌فر درباره برد تراکتورسازی مقابل سپاهان در هفته بیستم لیگ برتر عنوان کرد: بازی خیلی سختی مقابل سپاهان داشتیم. سپاهان پرافتخار ترین تیم ایران است و ما می‌خواستیم هرطور شده خودمان را به بالای جدول نزدیک کنیم. برای برد در این بازی برنامه داشتیم که خوشبختانه به هدفمان رسیدیم و ۳ امتیاز را گرفتیم.

وی درباره حضور کم تعداد هواداران تراکتورسازی بیان کرد:‌این هواداران همیشه حامی ما بوده‌اند. همین که در هوای سرد و برفی تبریز حدود ۵۰ هزار نفر به استادیوم آمدند و تشویق‌مان کردند، واقعا جای تشکر دارد. ما همیشه دست بوس این هواداران هستیم و همه کار برای دلخوشی این هواداران انجام می‌دهیم. از آنها ممنونم و امیدوارم شرایط طوری شود که در آینده نیز بازی‌های خوبی انجام دهیم و نتایج مطلوبی کسب کنیم.

مدافع راست تراکتورسازی درباره اینکه در پست تخصصی اش بازی نمی‌کند، تاکید کرد: من مشکلی با این مساله ندارم. هرجا سرمربی تیم بخواهد بازی می‌کنم. تمام تلاشم این است که برای تیم مفید باشم و اینکه در چه پستی بازی کنم مهم نیست.

 

اسماعیلی‌فر درباره اینکه اولین شکست سپاهان را رقم زده‌اند، این موضوع برای ما اهمیتی ندارد.مهم این است که ما برده‌ایم و باید هرطور شده این روند را ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که شانس قهرمانی تیمش در لیگ برتر را چقدر می‌داند، گفت: من قبلا هم گفته ام که نوبتی هم باشد نوبت قهرمانی تراکتورسازی است. ما پرستاره ترین تیم لیگ هستیم و باید قهرمان شویم. این موضوع هدف اصلی‌مان است و امیدوارم همه چیز دست به دست هم دهد تا این اتفاق بیفتد.

اسماعیلی‌فر درباره اینکه بازی با مدعیانی مثل پرسپولیس و پدیده هم در تبریز برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد:‌الان زمان صحبت‌کردن درباره این بازی‌ها نیست. ما فعلا تمام فکر و ذکرمان دیدار با ماشین سازی است و به موقعش درباره هر بازی فکر و تمرکز می‌کنیم.

وی درباره اینکه آخر فصل سربازی‌اش تمام می‌شود و باید به ذوب‌آهن برگردد، افزود: در حال حاضر به هیچ چیزی جز قهرمانی تراکتورسازی فکر نمی‌کنم. تا آخر فصل سرباز تراکتور هستم و برای موفقیت تیمم هر کاری می‌کنم. بعد از آن هم هرچه خدا بخواهد همان می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو