استقلال پیروزتر از پیروزی ؟/ چه تیمی در جذب این بازیکن موفق خواهد بود؟

 استقلال پیروزتر از پیروزی می باشد. پرسپولیس یا استقلال مسئله این است باید دید چه تیمی در جذب بازیکن تراکتورسازی موفق خواهد بود. استقلال توانست پرسپولیس را غافلگیر کرد.

استقلال پیروزتر از پیروزی

استقلال پیروزتر از پیروزی

سروش رفیعی یکی از خبرسازترین بازیکنان امروز فوتبال ایران است. هافبک طراحی که در سال‌های اخیر با بازی‌های خوب در تراکتورسازی به تیم ملی هم دعوت شده است.
رفیعی پس از پایان نیم‌فصل لیگ برتر شانزدهم، بازیکن آزاده بوده و دوران خدمت سربازی‌اش به پایان می‌رسد. همین مسئله باعث شده این بازیکن با پیشنهاد تیم‌های پرسپولیس و البته استقلال روبرو شود.
امیر قلعه‌نویی از مدیران باشگاه تراکتورسازی خواسته تحت هر شرایطی این بازیکن را در این تیم نگه دارند. با وجود اینکه صحبت‌هایی از مذاکرات جدی پرسپولیسی‌ها با رفیعی مطرح شده بود، ظاهراً استقلالی‌ها هم بیکار نبوده و با این بازیکن صحبت کرده‌اند.
یکی از عوامل باشگاه استقلال نقل کرده «سروش» برای پیوستن به استقلال ابراز علاقه کرده و اگر او نیم‌فصل به این تیم پیوست، نباید تعجب کرد. رفیعی هافبکی است که هنوز در تیم ملی جایی برای خود باز نکرده اما نقش مؤثری در موفقیت‌های سال گذشته تراکتورسازی داشت.

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی پس از پرسپولیس مورد توجه استقلالی‌ها هم قرار گرفته است.

سروش رفیعی، (زاده ۴ فروردین ۱۳۶۹ در شیراز) بازیکن فوتبال ایرانی است. او هم‌اکنون عضو باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز بوده و در لیگ برتر بازی می‌کند.
کارت معافیت از سربازی وی در جریان جنجال کارت معافیت بازیکنان فوتبال ابطال شد.
رفیعی از جمله بازیکنانی بود که در کنار چهره هایی چون بختیار رحمانی، آرش افشین، حسین ماهینی و… از تیم ملی دورمانده است. قصه سروش با دیگران بازیکنان از همان روز اول متفاوت بود. او از همان روزهای نخستین گفت تخلفی نکرده چراکه در سال ۸۹ به خاطر کفالت پدرش که مدارک آن هم موجود است، کارت معافیت خود را گرفت.
سروش رفیعی ۵ سال در فجرسپاسی بود و حال سوالی که پیش می آید این است؛ چطور در آن ۵ سال سربازی اش را نگذراند؟ قصه رفیعی این بود که در سال ۸۹، با توجه بیماری سخت پدرش و همینطور شرایط خانواده اش که تحت نظر کمیته امداد امام خمینی (ره) بودند، کفالتش را در مرداد ۸۹ گرفت. او یک سال و نیم پس از گرفتن معافیت در فجرسپاسی ماند و توپ زد تا در نهایت ۷ میلیون تومان بگیرد. او سال ۹۰ به فولاد پیوست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو