استقلال ساری سهمیه فوتبال میخرد

نسیم ورزش/علیرضا اقبالی /باشگاه استقلال ساری در سالجاری کارنامه پرافتخاری را در چندین رشته ورزشی تحت پوشش خود به دست آورد.

صعود تیم بسکتبال به سوپر لیگ کشور، صعود تیم والیبال نشسته به لیگ برتر کشور، صعود تیم ژیمناستیک به لیگ برتر کشور و سومی تیم کبدی درلیگ برتر از جمله آن می باشد.

تیم های فوتبال لیگ برتر استان ـ فوتسال دسته سوم کشورـ ووشو لیگ برتر استان ـ فوتسال ساحل لیگ برتر کشورـ هاکی لیگ برتر کشورـ  هم تیم های تحت پوشش باشگاه استقلال ساری می باشند.

تیم فوتسال بانوان استقلال ساری که در بوشهر به مصاف حریفان رفت پس از چندین مسابقه توانست سهمیه خود در لیگ دسته سوم را حفظ کند.

812708054_57591

sdffgdfm,sdhklgvg7687846554

بسکتبال 2

816202478_103824

IMG_0091

محمدی کیادهی مالک و مدیرعامل باشگاه استقلال ساری برای هر صعود تیمی مراسم جشن و پاداشی برای بازیکنان و مربیان برگزار کرد که در نوع خود در استان بی نظیر بوده است.

اداره ورزش و جوانان استان در سالجاری باشگاه استقلال ساری را به همراه باشگاه کاله مازندران به عنوان باشگاه برتر استان به کشور معرفی کرده است.

محمدی کیادهی در پایان آخرین بازی که تیم فوتسال بانوان استقلال در بوشهر بوده است ضمن تشکر از همه عوامل باشگاه و هیأت مدیره و پرسنل و مسئولین و مربیان تیم ها مخصوصاً بازیکنان اعلام کرد در سال آینده نیز با قدرت تیم های خود را حفظ و پشتیبانی خواهد کرد.

کیادهی عضو چهار دوره شورای شهر نیز خرید امتیاز تیم فوتبال دسته دوم یا اول کشور را هم متحمل دانسته و گفت در صورت مهیا بودن شرایط مالی حتماً دل هواداران ساروی را شاد خواهد کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *