استقرار ۳۰ ناجی غریق در سواحل محمودآباد

نسیم ورزش:  رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد از استقرار ۲۰ ناجی غریق در سواحل محمودآباد و ۱۰ ناجی غریق در سواحل سرخ‌ رود این شهرستان خبر داد.خبرگزاری فارس: استقرار 30 ناجی غریق در سواحل محمودآباد

به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان محمودآباد، اسماعیل پهلوان در جلسه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: تامین امنیت جانی و مالی مسافران که از نقاط مختلف کشور در سواحل محمودآباد حضور پیدا می‌کنند از هر عنوان و رتبه‌ای برای  مهم‌تر است.

وی با اشاره به استقبال و حضور مسافران در سواحل این شهرستان افزود: ۳۰ ناجی غریق شامل ۲۰ ناجی در سواحل محمودآباد و ۱۰ ناجی غریق در سواحل سرخ‌رود به‌ همراه مسئولان هیئت نجات غریق و غواصی، قایقرانان و جت اسکی‌رانان حضوری مداوم و فعال دارند.

پهلوان با یادآوری این نکته که سال گذشته و در ایام تعطیلات نوروزی، پنج گردشگر جان خود را در دریای مازندران در سواحل استان‌های مازندران و گیلان از دست دادند، تصریح کرد: برای جلوگیری از بروز این اتفاق تلخ در محمودآباد، اجرای طرح حضور ناجیان غریق در تعطیلات نوروزی در دستور کار قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان محمودآباد گفت: اجرای طرح استقرار ناجیان غریق در ایام نوروز که امسال برای نخستین‌بار انجام شد در صورت نتیجه مثبت آن و حمایت بیشتر مسئولان در سال‌های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *