استقبال یکی از ارزشمندترین بازیکن آملی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران

مردم ورزش دوست از ‘ الهیار صیادمنش ‘که به همراه این تیم نائب قهرمانی مسابقات آسیایی هند و عنوان یکی ازارزشمندترین بازیکن آملی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران جام را از آن خود کرده بود، در ورود به زادگاهش آمل به گرمی استقبال کردند.

فوتبالیست آملی تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، صیادمنش فوتبالیست ۱۵ ساله آملی در ترکیب ثابت تیم ملی در مسابقات فوتبال نوجوانان آسیایی که درکشور هند برگزار شد، حضور موثری داشت و مقام نائب قهرمانی را تیم ملی در آسیا جشن گرفت.

وی با بیان اینکه سطح رقابت های آسیایی در این دوره بسیار بالا و همه تیم ها برای حضور و کسب سهمیه ورودی در جام جهانی فوتبال رقابت فشرده ای باهم داشتند ، اضافه کرد : خوشبختانه تیم ملی با هوشیاری و از خودگذشتی بازیکنان عملکرد قابل قبولی داشت و توانست با نایب قهرمانی در قاره آسیا جواز حضور در جام جهانی را کسب کند.
صیادمنش گفت : بازی با ویتنام که با پیروزی پرگل تیم ملی ایران به پایان رسیده بود ، توانستم ۲ گل و یک پاس گل داشته باشم و عنوان بهترین بازیکن زمین را نیز به من دادند.
وی با اشاره به اینکه تیم ملی تا شرکت در مسابقات جام جهانی فوتبال نوجوانان یک سال فرصت دارد، اضافه کرد : با برنامه ریزی و بازی های تدارکاتی خوبی که کادر فنی تیم ملی در نظر گرفته شد امیدواریم که بتوانیم در جام جهانی نیز پرقدرت و با درخشش ظاهر شویم.
او حضور تیم ملی در جام جهانی را ارزشمند توصیف و ابراز امیدواری کرد که این حضور برای پشتوانه سازی تیم ملی در رده های جوانان ، امید و بزرگسالان درسال های آینده ارزشمند و تضمین کننده باشد.
الهیار صیادمنش در مسابقات فوتبال قهرمانی نوجوانان آسیا با زدن سه گل، چهار پاس گل و ۲ پنالتی برای تیم ملی ایران نقش مهمی در کسب مقام نایب قهرمانی ونیزصعود به جام جهانی داشت./

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *