استقبال گرم مردم قائمشهر از وزنه بردار نوجوان

نسیم ورزش : کوهیار فرج پور وزنه بردار نوجوان قائمشهری که در مسابقات قهرمانی وزنه برداری آسیا مدال برنز را از آن خود کرد بعدازظهر شنبه در بدو ورود به زادگاهش مورد استقبال مسئولان ورزشی و ورزش دوستان قائمشهری قرار گرفت.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در این مراسم استقبال که در محوطه سالن وزنه برداری قاسم غزالیان برگزار شد از فخرافرینی های این وزنه بردار شایسته و توانمند در مسابقات قهرمانی اسیا با اهداء گل و پخش شیرینی ، تجلیل شد.
کوهیار فرج پور وزنه بردار دسته فوق سنگین ۱۰۵ کیلوگرم که از استقبال پرشور مردم به وجد آمده بود ، گفت : باتوجه به تمام تلاشی که کردم انتظار نتیجه بهتری را داشتم ، اما اینگونه نشد و با کسب مدال برنز توانستم برای کشورم افتخار آفرینی کنم.
وی با بیان اینکه سطح مسابقات بسیار بالا برگزار شد ، افزود : سطح مسابقات آسیایی همیشه مناسب است و من با نماینده هایی از ژاپن ، پاکستان ، ازبکستان و ایران که همه از مدعیان بهترین رکورد بودند در مسابقات شرکت کردند.
وزنه بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم قائمشهری ادامه داد: در حرکت یکضرب با مهار وزنه ۱۶۱ کیلوگرم و در حرکت دو ضرب با مهار وزن ۲۰۸ کیلوگرم و در مجموع با ثبت ۳۶۹ امتیاز توانستم سه مدال برنز را از آن خود کنم.
فرج پور با تاکید براینکه کسب مدالش را مدیون اساتید مجرب و خانواده اش است ، گفت : استاد قاسم غزالیان با تمرینات مکرری که برایم در سرما و گرما قرار داده بود مرا از لحاظ جسمی و ذهنی آماده کرد تا در مسابقات آسیایی بتوانم با دست پر به وطنم برگردم.
مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان اسیا از ۱۹ تا ۲۵ آبان ماه جاری در شهر توکیو ژاپن برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو