استقبال چشمگیر تیم ها در مسابقات جام رمضان روستایی در مازندران

نسیم ورزش: رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی مازندران از افزایش چشمگیر تیم های شرکت کننده در مسابقات جام رمضان در سطح روستاهای استان خبر داد.
بحرگرد
محمدرضا بحرگرد نیکو با اشاره به افزایش چشمگیر تیم ها در مسابقات جام رمضان در سطح روستاهای استان بیان داشت: هرساله با آغاز ماه مبارک رمضان شاهد برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در سطح استان مازندران تحت عنوان «جام رمضان»هستیم، اما در سال ۹۴ بسیار متفاوت تر نسبت به سال های گذشته در حال برگزاری است.

رئیس هیئت ورزش ها روستایی و بازی های بومی محلی مازندران با اشاره به ارسال اقلام ورزشی از سوی فدراسیون و نیز تخصیص آن به اکثر شهرستان ها تصریح کرد: با ارسال اقلام فدراسیون در غالب بسته ورزشی رمضان اکنون شاهد برگزاری مسابقات متعدد درسطح روستاهای مازندران هستیم.
وی از حضور مسئولان و کمیته های هیئت در مسابقات جام رمضان خبر داد و عنوان داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان با هماهنگی روسای ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان ها سعی شد به همراه بعضی از مسئولین کمیته ها از  بعضی مسابقات شب های رمضان جهت دلگرمی برگزار کنندگان بصورت میدانی حضور یابیم.
بحرگرد نیکو یاد آور شد: براساس گزارش در اکثر روستاهای استان در جام رمضان شاهد برگزاری مسابقات متعدد فوتسال،والیبال، تنیس روی میز، بازی های بومی محلی بانوان، لوچو کشتی سنتی و غیره هستیم.
وی در خصوص اعزام و برگزاری بازی دوستانه تیم بانوان ساری در ماه مبارک رمضان به مشهد مقدس  خبر داد و بیان داشت: تیم بانوان ورزش روستایی ساری به همراه نایب رئیس مرکز استان یک سفر معنوی به مشهد مقدس داشتند که ضمن سفر معنوی به مشهد مقدس بازی دوستانه طناب کشی و دال پلان را با تیم بانوان مشهد برگزار کردند.

سرپرست انجمن لوچوی کشور خاطرنشان کرد: پس از ماه مبارک رمضان کلیه فعالیت های این هیئت در سطح روستاهای مازندران را به صورت مکتوب و مصور به فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان ارسال خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *