استقبال ورزش دوستان آملی ازقهرمانان کشتی نوجوانان جهان

نسیم ورزش : استقبال ورزش دوستان آملی ازقهرمانان کشتی نوجوانان جهان / مردم ورزش دوست شهرستان آمل از ۲ کشتی گیر ارزشمند این شهرستان که در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان جهان صاحب ۲ نشان با ارزش طلا و برنز شدند، عصرشنبه به گرمی استقبال کردند.

استقبال ورزش دوستان آملی ازقهرمانان کشتی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ آیین استقبال از ‘ امیرحسین زارع ‘ دارنده نشان طلا وزن ۱۱۰ کیلوگرم کشتی آزاد و ‘ محمد کریمی ‘ در وزن ۶۵ کیلوگرم با حضور پرشور مردم وجمعی از ورزشکاران ومدیران دستگاه های اجرایی، از ابتدای بلوار مدرس در ورودی شهر آمل آغاز وپس از عبور از خیابانهای اصلی این شهر برگزار شد.
تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران در پایان مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان که هفته گذشته در زاگرب کرواسی برگزارشد، با کسب سه مدال طلا، یک نقره و سه برنز و با ۱۵۲ امتیاز بالاتر از تیم های آمریکا و روسیه بر بام کشتی جهان قرار گرفت.
قهرمانی تیم ایران در حالی بدست آمد که این تیم در سال ۱۹۹۶ در کشورمان به عنوان قهرمانی رسیده بود و پس از ۲۲ سال و برای اولین بار در خارج از ایران این عنوان قهرمانی را بدست آمد.
شهرستان آمل به واسطه حضور سه دوره ای قاسم رضایی درالمپیک های چین، انگلیس و برزیل وکسب دونشان طلا وبرنز از این مسابقات در کشتی فرنگی درکشور مطرح شد.
کسب ۲ نشان ارزشمند طلا و برنز کشتی گیران آزادکارآملی در مسابقات جهانی، شروع جهش کشتی آزاد در این شهرستان دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو