استقبال نمادین از رئیس جمهوری در قالب کاروان شوق حضور در ساری

 

نسیم ورزش: مسئول کمیته ورزشی ستاد مردمی استقبال از سفر رئیس جمهوری از اجرای برنامه استقبال نمادین از رئیس جمهوری در قالب کاروان شوق حضور در ساری خبرداد.

استقبال
 لیلا مومنی با اشاره به اینکه ورزشکاران نیز نظیر دیگر مردم استان، چشم انتظار حضور دولت تدبیر و امید در مازندران هستند تا دستاوردهای آن باعث رونق و توسعه استان شود، اظهار کرد: جامعه ورزشی علاوه بر خواسته های مشترک با دیگر مردم مانند رونق کسب و کار و اشتغال، به توسعه فضاهای ورزشی نیز اهمیت می دهند و امیدوارند که این سفر برای ورزش استان نیز پربرکت باشد.
وی با بیان اینکه ورزش مازندران نه تنها در ایران، در دنیا زبانزد است و نیاز به تشریح این ظرفیت بزرگ نیست، افزود: ورزشکاران استان نیز برای آن که شوق و امید خود را مانند دیگر مازندرانی ها از سفر رئیس جمهوی نشان دهند، در برنامه ای نمادین به استقبال دکتر روحانی می روند.
مسئول کمیته ورزشی ستاد مردمی استقبال از سفر رئیس جمهوری از حضور کاروان ورزشی شوق حضور در ساری خبرداد و گفت: در این کاروان که با همت جامعه رزشکاران به حرکت درآمده است اتومبیل رانان، موتورسواران، اسکیت بازان، دوچرخه سواران، رزمی کاران و ژیمناست کاران حضور دارند.
وی با بیان اینکه این برنامه راس ساعت ۱۵ امروز یکشنبه ۱۹ مهرماه برگزار می شود، تصریح کرد: این کاروان از میدان امام حسین (ع) حرکت می کند و در پارک ملل به جشن استقبال کاروان دولت تدبیر و امید می پیوند.
وی ابراز امیدواری کرد ورزش مازندران با استعدادهای درخشانی که دارد بتواند سهم خوبی از دستاوردهای سفر دولت به مازندران داشته باشد.
گفتنی است رئیس جمهوری و کاروان تدبیر و امید روز دوشنبه هفته جاری در قالب بیست و دومین سفر استانی به مازندران سفر می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *