استقبال مردم آمل از طلایی کشتی فرنگی نوجوانان جهان

  نسیم ورزش : استقبال مردم آمل از طلایی کشتی فرنگی نوجوانان جهان/مراسم استقبال از حسن حسین زاده مربی تیم ملی و محمدهادی ساروی قهرمان کشتی فرنگی جوانان جهان در کشور اسلواکی باحضور پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، مسئولان شهرستان و قهرمان المپیک قاسم رضایی و جامعه ورزش کشتی عصردیروز با شکوه خاصی برگزار شد.
استقبال مردم آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ آیین استقبال از این کشتی گیر آملی، از ابتدای ورودی شهرستان در میدان علویان آغاز و تا خانه پدری اش واقع در روستای دارکلا از توابع بخش مرکزی انجام شد.
محمد هادی ساروی در وزن ۸۷ کیلوگرم در دور نخست، تموری تچکاسلیدز قهرمان جوانان اروپا از گرجستان را با نتیجه ۱۰ بر ۳ از پیش رو برداشت و در دور دوم مقابل ایگوریاراشویچاز بلاروس با نتیجه ۸ بر ۲ به پیروزی رسید.
ساروی در دور سوم الکس زوکه دارنده مدال نقره جوانان اروپا از مجارستان را با نتیجه ۶ بر یک مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شده و در این مرحله با نتیجه ۳ بر یک ایلیا ارمولنکو از کشور روسیه را شکست و راهی دیدار نهایی گردید.
در دیدار نهایی نیز مقابل رومان بتسچارت از کشور سوئیس با نتیجه ۵ بر صفر پیروز شد و به نشان طلا دست یافت.
رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان روزهای ۲۶ تا ۲۸ شهریور در شهر ترناوا اسلواکی با حضور ۳۸ تیم برگزار شد و تیم جمهوری اسلامی ایران با کسب ۴ مدال طلا، دو برنز و ۱۳۶ امتیاز برای دومین بار متوالی، به عنوان قهرمانی رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو