استقبال مازندرانی‌ها از نفر سوم مسابقات جهانی کشتی آلیش بانوان

ملیحه فضلی که مدال برنز کشتی آلیش جهان در چولپون‌آتای قرقیزستان را تصاحب کرده است، مورد استقبال مردم مازندران قرار گرفت.

استقبال مازندرانی‌ها از نفر سوم مسابقات جهانی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مراسم استقبال از ورزشکار تاریخ بانوان ایران و اولین دارنده دو مدال طلای جهانی صبح امروز با حضور مردم مازندران برگزار شد.

ملیحه فضلی قهرمان جهان در سال ۲۰۰۹ کانادا و ۲۰۱۱ ترکیه در رشته ساندای ووشو، تنها قهرمان قهرمانان بانوی کشور، کاپیتان و مربی سابق تیم ملی ووشوی بانوان، مربی برتر مازندران و تنها ورزشکار بانوی تاریخ ایران است که سه مدال جهانی در دو رشته ورزشی حرفه‌ای ووشو و کشتی آلیش را کسب کرده است.

این ورزشکار میاندورودی نخستین بانوی ایرانی نام گرفت که سه نشان جهانی در دو رشته مختلف کسب کرد و در دو نوبت متوالی مسابقات جهانی به قهرمانی دست یافت.

فضلی آلیش‌کار وزن ۷۵ کیلوگرم مازندرانی با برتری مقابل تمامی حریفان در نیمه نهایی مقابل حریفی از قرقیزستان در یک بازی پرحاشیه شکست خورد و مدال برنز کشتی آلیش بانوان جهان را کسب کرد و به مقام سوم این رقابت‌ها در چولپون‌آتای قرقیزستان رسید.

استقبال مازندرانی‌ها از نفر سوم مسابقات جهانی استقبال مازندرانی‌ها از نفر سوم مسابقات جهانی استقبال مازندرانی‌ها از نفر سوم مسابقات جهانی استقبال مازندرانی‌ها از نفر سوم 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو