استقبال از کشتی‌‌گیران مازندرانی جام‌جهانی ۲۰۱۵ آمریکا

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: قهرمانان مازندرانی در جام‌جهانی ۲۰۱۵ کشتی آزاد تجلیل و در مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی از آنان استقبال می‌شود.

خبرگزاری فارس: استقبال از کشتی‌‌گیران مازندرانی جام‌جهانی 2015 آمریکا

حبیب حسین‌زادگان  با اشاره به اینکه تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با درخشش کشتی‌گیران جوان مازندرانی در خاک آمریکا با اقتدار قهرمان جام‌جهانی ۲۰۱۵ شد، افزود: تیم ملی کشتی آزاد بزرگ‌سالان کشورمان با درخشش کشتی‌گیران جوان مازندرانی با اقتدار در خاک آمریکا قهرمان جام‌جهانی ۲۰۱۵ شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد کشورمان ۱۵ کشتی‌گیر به این مسابقات اعزام شدند، تصریح کرد: از این تعداد ۹ کشتی‌گیر از مازندران بودند که با درخشش بی‌نظیرشان قهرمان جام‌جهانی شدند.

حسین‌زادگان عنوان کرد: در این پیکارها بهنام احسان‌پور، سیداحمد محمدی، مسعود اسماعیل‌پور، ایمان صادقی، حسن یزدانی، مرتضی رضایی‌قلعه، محمدحسین محمدیان، رضا یزدانی و کمیل قاسمی به عنوان ۹ کشتی‌گیر مازندرانی در جام‌جهانی ۲۰۱۵ بودند.

وی با اشاره به اینکه در فینال این مسابقات از بین هشت کشتی‌گیر شش ملی‌پوش از مازندران بودند، اظهار کرد: با درخشش بی‌نظیر کشتی‌گیران جوان مازندرانی در ترکیب تیم ملی مقابل آمریکا بر بام جام‌جهانی لس‌آنجلس قهرمان شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه قهرمانی کشتی‌گیران در خاک آمریکا یک کار ارزشی و ارزشمند است، گفت: برای ارج نهادن به ملی‌پوشان شخصا برای استقبال کشتی‌گیران بامداد چهارشنبه به فرودگاه امام خمینی(ره) تهران می‌روم.

حسین‌زادگان در پایان خاطرنشان کرد: بعد از ظهر چهارشنبه در حضور مسئولان استانی و شهرستانی در سه شهر جویبار، ساری و بهشهر در مراسمی باشکوه از کشتی‌گیران مازندرانی حاضر در جام‌جهانی تجلیل می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *