استقبال از طلایى‌هاى وزنه بردارى در تهران + تصاویر

نسیم ورزش : استقبال از طلایى‌هاى وزنه بردارى در تهران + تصاویر / تیم های وزنه برداری،بسکتبال،صخره نوردی، هندبال و فوتبال در میان استقبال مسئولین ورزش کشور وارد تهران شدند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در ادامه بازگشت تیم های ملی حاضر در جاکارتا به کشور عزیزمان،تیمهای ملی وزنه برداری، بسکتبال،صخره نوردی، هندبال و باقی مانده نفرات فوتبال بامداد امروز در میان استقبال مسوولین و مدیران کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان وارد تهران شدند.

افتخارآفرینان وزنه برداری و صخره نوردی و بسکتبال سه نفره ایران با استقبال رسمی مسولین کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیونها از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) بامداد امروز وارد تهران شدند.

 

تیم ملی وزنه برداری در هجدهمین دوره بازی های آسیایی جاکارتا با مدال طلای بهداد سلیمی و مدال نقره سعید علی حسینی دردسته فوق سنگین همچنین مدال طلای سهراب مرادی و مدال برنز علی هاشمی برای اولین بار بعد از بازی های آسیایی ١٩٨٢ در قالب یک دوره بیش از یک طلا بدست آورد که در نوع خود قابل توجه است .

 

 رضا علیپور ورزشکار کشورمان هم که در بازی های آسیایی در صخره نوردی برای اولین بار ایران را صاحب مدال ارزشمند طلا کرد مورد توجه خبرنگاران و عکاسان قرار گرفت.

 

همچنین در این مراسم تیم های بسکتبال سه نفره آقایان و بانوان و تنیس روی میز، هندبال و فوتبال حضور داشتند که در میان استقبال تشریفات کمیته ملی المپیک و با نواختن سرود ملی و گروه موسیقی وارد کشور شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو