استقبال از رقابت های ورزشی قهرمانی کشور در سواحل گیلان

نسیم ورزش:  سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و دبیر ستاد ساماندهی سواحل و تفرجگاه های ساحلی گیلان گفت: از برگزاری رقابت های ورزشی در سطح قهرمانی کشور در سواحل استان استقبال می کنیم.

استقبال از رقابت های ورزشی قهرمانی کشور در سواحل گیلان
یونس رنجکش در مراسم اختتامییه دومین دوره رقابت های بیلیارد ساحلی قهرمانی استان گیلان در بندرکیاشهر اظهار کرد: با توجه به تنوع رشته های ورزشی و حضور ورزشکاران در عرصه های مختلف، باید تلاش کنیم تا از این ظرفیت ها برای تولید جاذبه های گردشگری در سواحل استفاده شود.

وی افزود: در کنار تولید جاذبه و توجه به توریسم ورزشی، پر کردن و غنی سازی اوقات فراغت گردشگران از دیگر اهدافی است که در سواحل استان به دنبال آن هستیم.

دبیر کمیته ساماندهی سواحل و تفرجگاه های استان گیلان ادامه داد: برگزاری رقابت های ورزشی در سواحل می تواند فرصتی برای ایجاد انگیزه ورزشی و همچنین کمک به توسعه ورزش همگانی و تمرینی برای حضور در میادین مختلف ورزش قهرمانی باشد.

وی اضافه کرد: تجربه دو سال اخیر در برگزاری این مسابقه نشان دهنده آن است که هیأت بولینگ و بیلیارد گیلان می تواند میزبان مسابقات قهرمانی کشور نیز در همین زمینه باشد.

به گفته رنجکش؛ برای تولید نشاط اجتماعی توجه به ظرفیت های موجود و مدیریت و ساماندهی آنها در کنار برنامه ریزی نقش مهمی در رسیدن به اهداف اجتماعی دارد.

در دومین دوره رقابت ورزشی بیلیارد ساحلی قهرمانی استان گیلان که با کمک و پشتیبانی ستاد ساماندهی سواحل گیلان، اداره کل ورزش و جوانان استان، فرمانداری آستانه اشرفیه و شهرداری کیاشهر برگزار شد؛ حدود ۵۰ ورزشکار با هم به رقابت پرداختند و در پایان به نفرات برتر لوح یادبود و کاپ قهرمانی و جوایزی ارزنده اهدا شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *