استعفای مدیر عامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران

نسیم ورزش : مدیر کل ورزش و جوانان مازندران خبر استعفای مدیر عامل باشگاه فوتبال نساجی مازندران را تایید کرد و گفت که متن کتبی این استعفا ساعاتی قبل انتشار یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حبیب حسین زادگان افزود : مهدی ابراهیمی ، مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران پیش از این چند بار استعفای خود را به صورت شفاهی اعلام کرد .
وی ادامه داد : این استعفای چند دفعه ای شفاهی ، امروز به صورت کتبی اعلام و انتشار یافت.
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران علت ذکر شده استعفای مدیر عامل این باشگاه قدیمی فوتبال کشور را نبود حمایت مالی و بی انگیزگی اعلام کرد .
نساجی قائمشهر یکی از ۲ نماینده مازندران در رقابت های لیگ فوتبال دسته اول جام آزادگان است که در سال های اخیر با وجود داشتن ظرفیت برای لیگ برتری شدن به دلیل مشکلات حاشیه ای نتوانست صعود کند .
تیم نساجی از ۱۳ بازی گذشته با ۲۰ امتیاز در رده ششم جدول قرار دارد و خونه به خونه بابل دیگر نماینده مازندران در رقابت های
دسته اول فوتبال با ۲۳ امتیاز در جایگاه پنجم است .
تیم نساجی یکی از قدیمی ترین تیم های فوتبالی مازندران با حدود نیم قرن فعالیت در سال ۸۷ به بخش خصوصی واگذار شد و در فصل جاری به دلیل نامعلومی مالک باشگاه پس از تعیین کادر فنی و عقد قرارداد با بازیکنان از تیمداری کناره گیری کرد.
گفته می شود با گذشت ۱۳ هفته از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران جام آزادگان هنوز بازیکنان و کادر فنی تیم نساجی دستمزد خود را از این باشگاه دریافت نکردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو