استان مرکزی قهرمان مسابقات کشتی با چوخه کشور در قوچان شد

نسیم ورزش: در پایان مسابقات قهرمانی کشور تیم‌های مرکزی،‌ خراسان رضوی ب و تهران به ترتیب اول تا سوم شدند.

مسابقات قهرمانی کشتی با چوخه کشور با حضور ۲۳ تیم از ۲۲ استان کشور با همکاری فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی و هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان خراسان رضوی در شهرستان قوچان خراسان رضوی برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۹۹ کشتی‌گیر در پنج وزن با هم به رقابت پرداختند.

برای نخستین‌بار این مسابقات در پنج وزن منفی ۶۵، منفی ۷۲، منفی ۸۰، منفی ۹۰ و ۹۰ تا ۱۱۰ کیلوگرم در سه زمین طراحی و به اجرا در آمد.

در این مسابقات استان مرکزی با ۴۱ امتیاز، خراسان رضوی (ب) با ۳۵ امتیاز و تهران با ۲۴ امتیاز به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در پایان این نتایج به دست آمد:

۶۵ – کیلوگرم: طاهر شعبانی از تهران، مهران خانلری از مازندران و میثم ارجمند از استان مرکزی به ترتیب رتبه‌های اول، دوم و سوم را کسب کردند.

۷۲- کیلوگرم: علی شاهوردیان از خراسان رضوی (الف)، حسین لعل نظام از خراسان رضوی (ب) و محمدرضا ارجمند از استان مرکزی به ترتیب مقام‌های اول، دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

۸۰- کیلوگرم: حسن رنجبر از استان مرکزی، فواد کرمی از البرز و عقیل شنگولی از خراسان رضوی (الف) عناوین اول تا سوم را به دست آوردند.

۹۰- کیلوگرم: محسن قربانی از خراسان رضوی (ب)، محمدابراهیم اسکندر فیلابی و سینا عموپور از مازندران به ترتیب اول، دوم و سوم شدند.

۹۰ تا ۱۱۰+ کیلوگرم: کمال علیزاده از خراسان رضوی (ب) به مقام قهرمانی رسید و مسلم نوری از تهران و حسن ‌ثانی از خراسان رضوی (الف) به ترتیب دوم و سوم شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *