استاندار مازندران و مدیر کل ورزش و جوانان پیام تبریک صادر کردند

نسیم ورزش: در پی درخشش خیره کننده تیم ملی کشتی آزاد و دلاوری های کشتی گیران مازندرانی در مسابقات جام جهانی در کشور آمریکا،استاندار مازندران و مدیر کل ورزش و جوانان مازندران پیام های تبریک جداگانه ای صادر کردند.

 

 متن این پیام بدین شرح می باشد:

images

پهلوانان و قهرمانان تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم؛
کسب مقام قهرمانی جام جهانی کشتی آزاد در آمریکا  که با درخشش دلاورمردان کشتی دیار علویان محقق شد موجب مسرت و شادمانی گردید
در سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی و در ایام ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) ، استمرار پیروزی های جوانان غیور ما یکبار دیگر ارزش های کشتی ایران اسلامی و مازندران پهلوان پرور را به رخ جهانیان کشید و موجب خوشحالی ورزش کاران ، ورزش دوستان و هم وطنان عزیزمان گردید.
این جانب کسب مقام قهرمانی جام جهانی کشتی آزاد که برای چهارمین سال پیاپی و با شکست مقتدرانه تیم میزبان بدست آمد را به همه شما دلاورمردان ایرانی به ویژه ۹ پهلوان مازندرانی حاضر در تیم ملی که نقش بی بدیلی در تحقق این مهم داشتند، مربیان و خانواده های محترم تان، وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون کشتی کشورمان، اداره کل ورزش و جوانان و هیات کشتی استان مازندران و مردم قهرمان پرور ایران اسلامی و هم استانی های عزیز، تبریک عرض می نمایم.
امیدوارم در سال ۹۴ دیگر ورزشکاران ایرانی با فتح مقتدرانه ی سکوها و کسب مدال های رنگارنگ در  آوردگاه های بین المللی پرچم پر افتخار ایران اسلامی را به اهتزار در آورند .
 ان شاء الله.

ربیع فلاح جلودار  

استاندار مازندران

 

 

همچنین مدیر کل ورزش و جوانان مازندران نیز این افتخارآفرینی را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح می باشد:

مدیرکل ورزش

 قهرمانان مازندرانی کاروان  کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایران

افتخار آفرینی غرور انگیز کاروان ورزشی تیم ملی کشتی آزاد جمهوری اسلامی ایزان در آوردگاه  مسابقات جام جهانی کشتی آزاد در کشور آمریکا(لس آنجلس) وتاثیر گذاری جوانان این دیار در این مسابقات موجب مسرت و مباهات و افتخار دستگاه ورزش استان گردید. بدینوسیله این موفقیت بزرگ ورزشی را خدمت مردم شریف ، شهید پرور ، جامعه ورزشی ،خانواده،مربیان استان همیشه سرسبز و ولایی  مازندران تبریک و شادباش عرض می نمایم و ازخداوند سبحان تداوم این پیروزی و سربلندی جوانان این استان را در میادین بزرگ ورزشی خواستارم.

 

حبیب حسین زادگان

مدیرکل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *