استارت مرحله دوم اردوی تیم ملی پاراگلایدر در ساری

نسیم ورزش : مرحله دوم اردوی تیم ملی پاراگلایدر برای حضوری پرقدرت در بازی های آسیایی جاکارتا از در ساری استارت خورد.

مرحله دوم اردوی تیم ملی پاراگلایدر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ « رازقی» مربی تیم ملی پاراگلایدر کشورمان در خصوص این اردو که در سایت پروازی ‘سرکت’ در منطقه ‘سالاردره’ ساری در استان مازندران برگزار می شود گفت: تمرینات ملی پوشان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام می شود که در نوبت صبح تمرینات پروازی و در نوبت بعد از ظهر تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی پیگیری می شود.
وی افزود: این اردوی تمرینی تا روز جمعه ادامه خواهد یافت و پس از یک هفته استراحت مجددا اردوی سوم در همین منطقه برگزار می شود و در نهایت اردوی نهایی خود را در آکادمی ملی المپیک برپا خواهیم کرد.
رازقی در خصوص امکانات اردو و شرایط ملی پوشان پاراگلایدر اظهار داشت: خوشبختانه با مساعدت و حمایتهای جناب آقای علیپور رییس فدراسیون انجمن های ورزشی و هماهنگی انجمن ورزشهای هوایی با هیات انجمنهای ورزشی استان مازندران امکانات و شرایط اردویی در منطقه زیبای سالار دره ساری بسیار عالی است و ملی پوشان در فضایی آرام و با انگیزه هرچه تمامتر خود را برای حضوری موفق در بازیهای آسیایی جاکارتا به عنوان مهمترین رویداد قاره آسیا آماده می کنند.
وی افزود: نفرات دعوت شده به این اردو به نامهای ابوالفضل خدایاری،محمود شیرازی نیا،محمد لشگری و علیرضا عمیدی از تهران، امین حزینی و حسین عباسقلی زاده از گلستان و محمد ریحانی از استان هرمزگان حضور دارند که از این بین ۳ نفر را که بهترین رکورد و آمادگی را دارند برای شرکت در جاکارتا انتخاب کرده و در رقابتهای بخش انفرادی ‘فرود دقت’ بازیهای آسیایی شرکت خواهیم کرد.
هجدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از ۲۷ مرداد تا ۱۱ شهریور امسال در پایتخت اندونزی به عنوان میزبان اصلی و هم زمان در دو شهر دیگر ‘پالمبانگ’ و ‘ باندونگ’ به عنوان میزبان های مکمل در سه ورزشگاه گلورا، بونگ و کارنو در ۴۷ رشته ورزشی برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو