اسامی ۱۸ تنیسور تیم ملی تنیس بانوان اعلام می‌شود

نسیم ورزش: رئیس کمیته تیم‌های ملی فدراسیون تنیس گفت: اسامی ۱۸ تنیسور زن دعوت شده به اردوی تیم ملی تنیس بانوان شنبه اعلام می‌شود.


فرشاد صفتی در حاشیه سفر به مازندران با اشاره به اینکه آخرین اسامی اعضای دعوت شده به اردوی تیم ملی تنیس بانوان کشور از سوی فرناز فصیحی سرمربی تیم ملی تنیس بانوان به فدراسیون اعلام شد، اظهار کرد: ۱۸ بازیکن به اردوی تیم ملی تنیس بانوان دعوت شدند که اسامی ملی‌پوشان شنبه آینده در نامه‌ای به هیئت‌های تنیس در استان‌ها اعلام می‌شود.

وی با اشاره به سهم مازندران از اردوی تیم ملی تنیس بانوان، افزود: سه تنیسور از مازندران نیز در لیست اعضای تیم ملی قرار دارند.

رئیس کمیته تیم‌های ملی فدراسیون تنیس با اعلام ارزیابی تنیسورها در مرحله نخست اردوهای تیم ملی تنیس بانوان، تصریح کرد: در پایان اردوها نفرات نهایی از سوی کادر فنی و سرمربی تیم ملی معرفی می‌شود.

رئیس کمیته تیم‌های ملی فدراسیون تنیس با اشاره به اینکه در قالب کمپ تنیس روی میز زیر ۱۴ سال نیز چهار بازیکن از کشورمان در شهر بانکوک تایلند به سر می‌برند در حالی که ۲۸ مرداد ماه امسال نیز گروه دیگر از تنیسورهای ۱۶ سال به کمپ‌های تنیس آسیا اعزام می‌شوند، یادآور شد: از ۲۳ خرداد ماه مرحله نخست ارزیابی تیم‌ ملی تنیس دختران کشور در رده سنی زیر ۱۴ سال کار خود را آغاز می‌کند.

صفتی با اشاره به درخشش بانوان تنیسور ایران در مسابقات بین‌المللی فید کاپ، بیان کرد: مسابقات جایزه بزرگ تنیس بانوان کشور با حضور ۲۸ تنیسور برتر به مدت چهار روز در مجموعه ورزشی امیر شهرستان آمل دنبال شد که نفرات برتر در این مسابقات معرفی شدند.

وی در پایان از سطح بالای کمی و کیفی تنیس جایزه بزرگ بانوان کشور خبر داد و گفت: آمل سومین میزبانی از مسابقات تنیس جایزه بزرگ مردان و زنان کشور را عهده‌دار بود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو