از مشکلات مالی و اعتباری هیئت های ورزشی استان با خبریم

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در نشست با مسئولان هیات ژیمناستیک استان گفت: از مشکلات مالی و اعتباری هیئت های ورزشی استان با خبریم ولی تمام تلاش ما این است با جذب اعتبار بخشی از مشکلات مالی هیات ها را بکاهیم.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه هیات ژیمناستیک استان یکی از هیات های نمونه و برتر فدراسیون است، افزود:مسئولان هیئت ها با کمترین امکانات و اعتبار برای خدمات رسانی به جامعه ورزش به ویژه جوانان بهترین عملکرد و برنامه را دارند.

وی از حضور بهترین های این رشته ورزشی در اردوی تیم ملی خبر داد و افزود: هیات ژیمناستیک استان با مدیریت خوب خود توانسته با کمترین امکانات یکی از بهترین نتایج را کسب کند و از بین چهار ملی پوش ۲ ژیمناست مازندرانی هستند.

در ادامه رئیس هیئت ژیمناستیک مازندران ضمن تشکر از نگاه ویژه مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان در سال گذشته به هیات ژیمناستیک استان گفت:، با توجه به مشکلات موجود مالی در جذب اسپانسر مدیرکل ورزش و جوانان به ژیمناستیک مازندران توجه شایانی داشتند.

    
محمد سبحانی با بیان اینکه این هیات توانسته در عرصه مدال آوری خودی نشان دهد اعلام داشت سال گذشته فدراسیون ژیمناستیک ایران، هیات ژیماستیک مازندران را هیات نمونه کشور اعلام کرد که این عنوان را تقدیم همه زحمتکشان مربیان، داوران، پیشکسوتان و ورزشکاران به ویژه مدیرکل ساعی و پرتلاش ورزش مازندران می نماییم.

 در پایان جلسه اعضای هیات به بیان مشکلات این رشته ورزشی و از نگاه ویژه مسئولان به ورزش ژیمناستیک پرداختند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *