از قرعه پینگ پنگ بازان در مرحله حذفی رونمایی شد

نسیم ورزش: از قرعه پینگ پنگ بازان در مرحله حذفی رونمایی شد. بنا بر اعلام کمیته برگزاری مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان قرعه مردان و زنان ایران در جدول حذفی مشخص شد.

 ۹ پینگ پنگ‌باز نوجوان
به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، کمیته برگزاری مسابقات قهرمانی جهان تنیس روی میز قرعه کشی جدول اصلی مسابقات را منتشر کرد. این قرعه کشی در شرایطی صورت گرفت که شب گذشته ملی پوشان ایران در بخش مردان و زنان به کار خود در مرحله مقدماتی پایان داده بودند.
طبق این قرعه کشی تیم ملی آقایان کشورمان که در مرحله مقدماتی بعنوان سرگروه به مرحله حذفی صعود کرده بود، در دور اول با قرعه استراحت روبرو شده است و جمعه ۱۴ اردیبهشت ماه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران می بایست با برنده تیم های آمریکا و هلند برای صعود به جمع ۴ تیم برتر به رقابت بپردازد.
تیم ملی بانوان کشورمان هم در دور اول جدول حذفی قرعه استراحت دارد و جمعه  ۱۴ اردیبهشت ساعت ۱۲:۳۰ به وقت تهران به مصاف برنده تیم های استرالیا و شیلی خواهد رفت.
گفتنی است؛ تیم های ملی مردان و زنان ایران در دسته دوم مسابقات جهانی رقابت می کنند که ۲ تیم برتر به دسته اول صعود خواهند کرد و ۲ تیم آخر هم به دسته سوم سقوط می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو