از عملکرد بازیکنانم راضی هستم

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران از عملکرد شاگردانش برابر تیم آلومینیوم اراک ابراز رضایت کرد وافزود : با وجود تساوی خانگی باید بگویم در مجموعه از عملکرد بازیکنانم در این دیدار راضی هستم.

 
پائولو آلوس در حاشیه تمرینات تیم نساجی مازندران در قائمشهر گفت : تعدادی از بازیکنان جدید تیم نساجی از جمله میثم بائو در آخرین روزهای نقل وانتقالات لیگ به تیم اضافه شدند و هماهنگی با سایر نفرات تیم وجود نداشت.

 

سرمربی پرتقالی تیم فوتبال نساجی مازندران، نسبت به بهتر شدن شرایط تیمش وهماهنگی بیشتر میان بازیکنان تازه وارد با سایرنفرات تیم در بازیهای آینده لیگ دسته یک باشگاه های کشور ابراز امیدواری کرد.
وی افزود: بدون شک در روزهای آینده بهتر و با تمرینات مداوم و به خصوص در بازیهای لیگ می توانیم به هماهنگی ونظم تیمی مورد دلخواه برسیم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه پس از پایان هر بازی در تدارک بهتر بازی آینده فکر خواهیم کرد و بازی ای که برگزار شده را فراموش خواهیم کرد، ادامه داد: بیشتر تمرین می کنیم تا بهتر شویم و بازی بهتری از خود به نمایش بگذاریم.
پائولو آلوس با بازی روز یکشنبه تیم نساجی مازندران برابر آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر اشاره کرد وگفت: ازاینکه پیروز میدان نبودیم شرمنده  هواداران شدم اما تلاش خواهیم کرد تا در بازی های آینده بتوانیم خوشحالی را به آنها هدیه بدهیم.
وی اضافه کرد: ما باید کاری کنیم تا با داشتن هواداران پرشمار که پشتوانه وسرمایه تیم نساجی هستند، بازی های پیش روی آینده را شجاعانه بازی کنیم و نتیجه های دلخواه را برای آنان رقم بزنیم.
آلوس یادآورشد : به نسبت بازی نخست برابر فولاد مقابل آلومینیوم اراک خوب کار کردیم، موقعیت های گلزنی خوبی داشتیم ، به نظرم نتیجه تساوی مقابل این تیم عادلانه نبود و می توانستیم با کمی دقت بازیکنانمان صاحب هر سه امتیاز خانگی شویم.
گفتنی است تیم فوتبال نساجی مازندران درچارچوب هفته دوم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور عصریکشنبه در حضور حدود ۱۰ هزارنفر از علاقمندان ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر برابر تیم آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل دست یافت.
تیم نساجی با این تساوی نخستین امتیاز این فصل خود را کسب کرد و با ۱ امتیازاین مسابقه به رده هفدهم جدول رده بندی ۲۰ تیمی این مسابقات صعود کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *