از دارنده مدال طلای کشتی آسیا تجلیل شد

 

 

نسیم ورزش:  از دارنده مدال طلای کشتی بزرگسالان آسیا در ساری تجلیل شد

در استقبالی باشکوه از محمدحسین محمدیان دارنده مدال طلای مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان آسیا در ساری تجلیل شد.

در مراسم استقبال از محمدیان قهرمانی کشتی آسیا که در میدان امام خمینی(ره) ساری برگزار شد حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان، محمدحسین محمدی کیادهی مشاور عالی شهردار ساری، حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان ساری، نجاریان، نقیبی و باقری عضو شورای اسلامی شهر ساری، عادل عالیشان معاون همگانی ورزش و جوانان استان، علی اصغر ثمربخش رئیس هیئت کشتی استان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

 محمدحسین محمدیان کشتی گیر مازندرانی وزن ۹۷ کیلوگرم کشورمان موفق شد با چهار پیروزی در برابر حریفان در فینال این وزن نیز با اقتدار بر کشتی گیر قرقیزستانی پیروز شود و مدال خوش رنگ طلا را با افتخار کسب کند.

همچنین در دیگر مراسم مشابه استقبال از قهرمانان کشتی آسیا از مسعود اسماعیل پور دارنده مدال طلای وزن ۶۵ کیلوگرم و کمیل قاسمی دارنده مدال نقره وزن ۱۲۵ کیلوگرم در جویبار و بهنام احسان پوردارنده مدال نقره وزن ۶۱ کیلوگرم در بهشهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی و با حضور پرشور ورزش دوستان تجلیل شد.

مسابقات کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا که به میزبانی شهر دوحه قطر برگزار شد، تیم ملی کشورمان با ۴ مدال طلا، ۲ مدال نقره و یک مدال برنز با ۶۸ امتیاز قهرمان شد.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو