از برگزاری برنامه‌هایی که با هدف ترویج ورزش همگانی است حمایت میکنیم

نسیم ورزش: از برگزاری برنامه‌هایی که با هدف ترویج ورزش همگانی است حمایت میکنیم. مدیرکل ورزش و جوانان مازندران همراه با گردهمایی ورزش‌های همگانی در روستای سمسکنده ساری از حمایت کامل برای برگزاری برنامه های ورزش همگانی خبرداد.

هجرت تلخ حسین زادگان

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، حبیب حسین زادگان با اشاره به اینکه در زمان دولت تدبیرو امید زیرساخت‌های مناسبی با محوریت توسعه ورزش‌های همگانی در استان فراهم کردیم، گفت: در واقع با این اقدامات زیرساختی آمار و اعداد کمی خود را در ورزش همگانی بالابردیم به طوری که از سرانه کشور بالاتر است.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه در تلاش برای تقویت و ارتقای درصد مشارکت عمومی در ورزش همگانی هستیم، افزود:هدف ما در دولت دوازدهم این است که به صورت کیفی ورزش‌های همگانی را اجرا کنیم؛ مسلما با ارتقای کیفی ورزش همگانی، شاخص سلامت عمومی جامعه هم ارتقا می‌یابد.
حسین زادگان بیان کرد:برگزاری نخستین همایش پیاده‌روی خانوادگی همراه با ورزش‌های همگانی در روستای سمسکنده ساری یکی از راه‌کارهای اداره کل ورزش و جوانان استان برای ارتقای سلامت عمومی جامعه است.
وی گفت:با توجه به اینکه روستا محل زندگی کشاورزانی است که در آبادانی استان نقش اساسی را دارند، به همین دلیل روستای سمسکنده را به عنوان پایلوت ترویج ورزش همگانی در نظر گرفتیم.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه برگزاری نخستین همایش پیاده‌روی خانوادگی همراه با گردهمایی ورزش‌های همگانی در روستای سمسکنده ساری الگوی مناسبی برای اجرای چنین برنامه‌هایی در سایر نقاط شهرستان ساری است، گفت:برگزاری این همایش‌ها پس از روستای سمسکنده در سایر روستاهای ساری و در سطح استان ادامه می‌یابد.
حسین زادگان با اشاره به اینکه حمایت معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران در برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی همراه با گردهمایی ورزش‌های همگانی تاثیرگذار بوده است، افزود:اداره کل ورزش و جوانان هم، نه تنها از همایش پیاده‌روی سمسکنده بلکه از تمامی برنامه‌هایی که با هدف ترویج ورزش همگانی برگزار می‌شود، حمایت تمام قد می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو