ازحق بسکتبال گرگان دفاع می‌کنم/حق تماشاگران گرگان محرومیت نیست

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان گلستان ضمن بیان اینکه جوانان تیم جواهری گنبد آینده سازان والیبال کشور هستند، از دفاع خود نسبت به حق بسکتبال گرگان خبر داد.

بهمن طیبی

بهمن طیبی درباره انتشار خبری مبنی بر محرومیت تماشاگران بسکتبال شهرداری گرگان بیان کرد: با رئیس فدراسیون بسکتبال در این باره صحبت کردم و گفتم که به تماشاگران خوب بسکتبال گرگان کم لطفی می شود.

طیبی افزود: متاسفانه درباره رفتار تماشاگران از زمان های گذشته حساسیت هایی به وجود آورده اند و  روی تماشاگران نظارت دقیقی می کنند.

وی تصریح کرد: من همیشه گفته ام که مهم ترین عامل پیروزی های تیم شهرداری گرگان به حمایت تماشاگران باز می گردد که انصافاً در کشور بی نظیر هستند.

به گفته وی، در هیچ کجای کشور مانند گرگان تماشاگر نداریم و البته این را هم باید مدنظر قرار دهیم که وقتی تماشاگر به سالن می آید در فضای خاصی قرار می گیرد و مشکلاتی که احیاناً به وجود می آید به اندازه ای نیست که بخواهند آنها را از دیدن بازی تیمشان محروم کنند.  

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان اظهار کرد: هرجا که نیاز باشد و اختیاراتم اجازه دهد ورود می کنم و از حق قانونی ورزش گلستان چه در فدراسیون بسکتبال و چه وزارت ورزش دفاع خواهم کرد.

طیبی درباره نتایج تیم لیگ برتری والیبال جواهری گنبد و حضور این تیم در رتبه دهم جدول، گفت: از روز نخست چنین نتایجی را پیش بینی می کردیم. به هرحال تیمی جوان راهی مسابقات شده و اگر آینده نگری داشته باشیم هرکدام از این شکست ها می توانند پیروزی تلقی شوند.

وی خاطرنشان کرد: با شرایطی که در حال حاضر از نظر اسپانسر در استان وجود دارد، باید تعریف پیروزی را تغییر دهیم.

وی یادآور شد: اینکه یک تیم ۲۰ ساله در کشور تنه به تنه تیم های بزرگ و چندمیلیاردی می زند مطمئن باشید این والیبالیست های جوان در آینده جایگاه ویژه ای در تیم ملی خواهند داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *