ازحضور جادوگر وسلطان تا حمید درخشان روی نیکمت خونه به خونه مازندران

نسیم ورزش: مسئولان متمول تیم خونه به خونه مازندران پس از برکناری ‘ اکبرمیثاقیان ‘ در واپسین روزهای سال گذشته ، حالا به دنبال سرمربی مطمئن و دارای کارنامه درخشان برای هدایت تیمشان در ادامه رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور والبته کسب سهمیه لیگ برتر هستند.

 

 میثاقیان که در رقابت های امسال لیگ دسته یک با تیم خونه به خونه مازندران به بابل آمد ، توانست در مدت حضورش تیم را ۵۱ امتیازی کند و در رده دوم جدول رقابت ها قرار دهد.
میثاقیان در ۲۹ مسابقه ای که هدایت تیم خونه به خونه را در رقابت های لیگ دسته یک باشگاههای کشور بر عهده داشت، صاحب ۱۴ پیروزی، ۹ تساوی و ۶ شکست شد ، نتایجی که به اعتقاد بسیاری از کارشناسان فوتبال برای تیم تازه وارد در لیگ دسته یک فراتر از حد انتظار بوده است.
با این وصف ، مدیران متمول خونه به خونه ظاهرا کسب این نتایج را بیش از آن که مدیون تیم گردانی سرمربی مشهدی بدانند ، آن را نتیجه سرمایه گذاری های دست و دلبازانه خود می دانند و به همین خاطر نه تنها در برابر شکست ها ، بلکه در مقابل تساوی ها هم کاسه صبرشان لبریز می شود.
مدیران کم تحمل باشگاه خونه به خونه که برای صعود به لیگ برتر در این فصل با سرمایه گذاری های زیادی ، بازیکنان چند صد میلیونی و مورد علاقه کادرفنی را جذب کرده بودند ، با حمایت پرشور تماشاگران به دنبال پیروزی های با اختلاف بالا برابر حریفان در بازی های خانگی بودند.
برآورده نشدن این خواسته و البته برخی مسایل پشت پرده و فشار تماشاگران در آخرین بازی این تیم در هفته بیست و نهم برابر خیبرخرم آباد سبب شد تا به صورت رسمی جرقه جدایی میثاقیان از خونه به خونه زده شود.
خونه به خونه در بازی خانگی برابر خیبر خرم آباد به تساوی بدون گل دست یافت ولی در پایان این بازی تماشاگران بابلی با سردادن شعارهایی علیه میثاقیان و فرزندش که برای خونه به خونه در برابر خیبر خرم آباد توپ می زد ، آتش تهیه خداحافظی سرمربی مشهدی را از تیم مازندرانی فراهم کردند.
میثاقیان در پایان بازی با حریف خرم آبادی و در واکنش به شعارهای هواداران خونه به خونه به خبرنگار ایرنا گفته بود : اتفاق خاصی نیفتاد و ما فقط یک تساوی گرفتیم و در جایگاه دوم هم قرار داریم ولی ظاهرا عده ای با من مشکل دارند و اگر بدون من وضع تیم بهتر می شود ، من حاضرم از تیم جدا بشوم.
فشار وارده به میثاقیان که با پیشنهاد جدی از مس کرمان مواجه بود و اصرار زیادی برای ماندن در بابل نداشت و جدائی موقت یا مصلحتیش از خونه به خونه خیلی زود نتیجه معکوس داد و تیم خونه به خونه در هفته سی ام رقابت ها در یزد برابر فولاد این شهر که قعرنشین جدول بود تن به شکست یک بر صفر داد.
این شکست سبب شد تا نگرانی ها در باره جانشینی میثاقیان که به ‘ اکبر اوتی ‘ در ادبیات فوتبالی معروف است ، بیشتر شود.
**حضور جادوگر تا سلطان در بابل
این روزها در پایگاههای شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها از احتمال حضور ‘ علی کریمی ‘ بازیکن باسابقه تیم ملی فوتبال و باشگاه پرسپولیس تا ‘ علی پروین ‘ ملقب به سلطان در تیم خونه به خونه مازندران شنیده می شود.
هرچند این احتمالات وگمانه زنی ها از واقعیت خیلی دور است ، چرا که پروین با توجه به شرایط جسمی و ممانعت پزشکان نمی تواند دوباره به جرگه مربیگری برگردد و کریمی هم تلویحا اعلام کرده که مربیگری هنوز برایش زود است ، ولی با اوضاع و تصمیم های غیرمنتظره ای که تاکنون از مدیران باشگاه خونه به خونه دیده شده و حداقل برای شادکردن دل هواداران ، ممکن است حضور اسطوره های باشگاه پرسپولیس تهران به هرقیمتی محقق شود.
** آغاز تمرین های خونه به خونه از دوم فروردین
در همین حال مسئول اطلاع رسانی باشگاه خونه به خونه مازندران گفت که هنوز باشگاه به طور رسمی با فرد خاصی برای مربیگری صحبت نکرده است.
محمد نعمتی افزود : این که گفته می شود علی پروین یا علی کریمی مدنظر مسئولان باشگاه هستند ، موضوع رسمی نیست ، هر چند این دو نفر از بهترین های فوتبال ایران هستند و حضورشان برای هر تیمی یک فرصت وغنیمت است.
وی ادامه داد : تمرینات تیم خونه به خونه از روز دوم فروردین در بابل وزیر نظر ‘ حسین رحمانی ‘ آغاز شده و فعلا با این مربی و دستیاران سابق کادرفنی این تیم ادامه خواهد داشت.
**درخشان سرمربی جدید خونه به خونه
با این حال از بعد از ظهر امروز چهارشنبه برخی پایگاههای خبری مطلبی در باره احتمال سرمربیگری ‘ حمید درخشان ‘ سرمربی فصل گذشته پرسپولیس تهران به عنوان سرمربی جدید تیم خونه به خونه انتشار دادند.
درباره صحت و سقم این موضوع با مسئولان باشگاه خونه به خونه تماس گرفت ولی هیچ کدام حاضر نشدند این خبر را تائید یا تکذیب کنند.
به نظر می رسد بابلی ها با توجه به فاصله کم زمانی برای بازی روز دوشنبه هفته آینده درخانه برابر تیم آلومینیوم اراک ، برای تعیین سرمربی جدید تلاش می کنند و ممکن است در روزهای آینده قرار داد با سرمربی سابق سرخپوشان پایتخت را نهایی کنند.
تیم فوتبال خونه به خونه به همراه نساجی نمایندگان مازندران در رقابت های امسال لیگ دسته یک باشگاههای کشور است .
این تیم که تا هفته سی ام رقابت ها با کسب ۵۱ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی رقابت های لیگ دسته یک قرار دارد ، روز ۹ فروردین ماه در دیداری خانگی میزبان تیم رده دهمی آلومینیوم اراک است.
گزارش : مهدی غلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *