نخستین همایش بزرگ ورزش همگانی در مرکز مازندران برگزار خواهد شد

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری از برگزاری نخستین همایش بزرگ ورزش همگانی مرکز مازندران در ساری خبر داد.

حسین دلیری

به گزارش پایگاه خبری نسیم ورزش، حسین دلیری  در نشست خبری نخستین همایش بزرگ ورزش همگانی شهرستان ساری اظهار داشت: ارتباطات خوبی با دانشگاه‌ها و مدارس مرکز استان داشته تا این همایش بزرگ در موعد مقرر در مرکز مازندران برگزار شود.

وی افزود: امیدواریم با حضور همگانی مردم ورزش دوست ساروی و روستاهای مرکز استان بتوانیم نخستین همایش بزرگ ورزش همگانی شهرستان ساری را جمعه هفته جاری به صورت پرشور برگزار کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری با اشاره به اینکه آغاز همایش بزرگ ورزش همگانی مرکز استان از ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۱ اردیبهشت در روستای سمسکنده خواهد بود تصریح کرد: بهترین هنرنمایی‌های ورزش‌های هوایی و رشته‌های رزمی را به صورت فوق برنامه داریم.

دلیری با بیان اینکه بسیاری از ورزش‌های سنتی و قدیمی استان نظیر بندبازی فراموش شده است، افزود: مسابقات بندبازی، کشتی ووشو و دهها رشته ورزشی نیز در این مکان پیاده روی نیز اجرایی خواهد شد.

وی با اعلام اینکه مسابقات ورزش همگانی نیز ویژه بانوان و آقایان نیز عصر روز جمعه برگزار می‌کنیم، گفت: بنا داریم این نوع ورزش‌های همگانی سنتی را در استان ایجاد کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری با اشاره به آمادگی ویژه اهالی روستای سمسکنده ساری از برپایی نخستین همایش بزرگ ورزش همگانی شهرستان ساری، گفت: دومین همایش بزرگ همگانی شهرستان ساری را قصد داریم تابستان امسال در کنار سواحل دریای مازندران در بخش رودپی شمالی داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه مردم باید روزانه حداقل نیم ساعت ورزش کنند، تصریح کرد: ورزش سبب تعالی روح، جسم و شادابی انسان می‌شود و حضور آنان در برنامه‌های صبحگاهی، شامگاهی و همگانی تقویت خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری از پخش زنده رویداد نخستین همایش بزرگ ورزش همگانی ساری در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت از شبکه تبرستان خبر داد و گفت: این گام رسانه استانی و سایر رسانه‌ها برای تعالی ورزش همگانی امری پسندیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو