ارزان ترین خودروی اتوماتیک دربازار ایران!

 

نسیم ورزش: یکی از آپشن هایی که در بازار خودرو ایران طرفداران زیادی دارد گیربکس اتوماتیک است،این آپشن آنقدر محبوب است که در بازار خودرو های زیر ۵۰ میلیون تومان هر خودرویی که زودتر به این نوع گیربگس مجهز شود بازار تضمین شده تری را تجربه می کند. ارزان ترین خودروی اتوماتیک دربازار ایران!
عرضه کنندگان خودرو در صدد هستند تا در این سطح قیمت بتوانند با توجه به بالا بودن تیراژ فروش واستقبال مشتریان خودرو های مناسبی ارائه نمایند.
اما در بازار ایران ارزانترین خودرویی که به تازگی به این آپشن محبوب مجهز شده، تندر۹۰ است که با توجه به قیمت حدود ۴۷ میلیون تومان، ارزانترین خودروی اتوماتیک بازار ایران نام گرفته است.
البته همانطور که مدیران ایران خودرو نوید آن را داده اند در آینده نه چندان دور خودرو دنا نیز با گیربکس اتوماتیک روانه بازارخواهد شد.
این در حالی است که اگر ایران خودرو تلاش کند که قیمت این خودرو با گیربکس اتوماتیک از ۵۰ میلیون تومان فراتر نرود بازار بسیار وسوسه انگیزی را برای افرادی که دوست دارند یک خودروی اتوماتیک به روز با قیمت مناسب را تهیه کنند بوجود خواهد آورد و در آن صورت این خودروایرانی طرفداران بسیاری نیز پیدا خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو