اردوی نوجوانان بسکتبالیست عراق در مازندران رضایت‌بخش بود

نسیم ورزش: سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق گفت: اردوی تیم ملی بسکتبال نوجوانان کشور عراق که در مازندران برگزار شد، رضایت‌بخش بود.

خبرگزاری فارس: اردوی نوجوانان بسکتبالیست عراق در مازندران رضایت‌بخش بود

مجتبی عقیل در حاشیه سفر به مازندران با اشاره به اینکه از اردوی تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق که نزدیک به ۱۰ روز در مازندران برگزار شد رضایت دارد، افزود: این تیم شامل بازیکنان زیر ۱۵ سال عراق است که خود را برای بازی‌های برون‌مرزی آماده می‌کنند.

عقیل با اعلام اینکه در این اردو توانستیم بیشتر از گذشته بازیکنان را با یکدیگر هماهنگ کنیم، اظهار کرد: تمرینات مطلوبی را با بازیکنان در این استان پشت سر گذاشتیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان کشور عراق خاطرنشان کرد: این اردوها می‌تواند بیش از گذشته ما را با نقاط ضعف و قوت تیم‌مان آشنا کند تا برای رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت برآییم.

عقیل در مورد بازی تدارکاتی تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق با تیم منتخب بسکتبال نوجوانان شهرستان آمل که در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم (ص) دنبال شد، تصریح کرد: این بازی تدارکاتی و دوستانه نتایج خوبی را برایمان به ثمر آورد.

وی گفت: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و در مقابل توانستیم نقاط ضعف و قوت تیم‌مان را بیش از گذشته شناسایی کنیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال نوجوانان عراق ادامه داد: این بازی در کوارتر اول و دوم خوب پیش رفت ولی در کوارتر سوم و چهارم آملی‌ها از لحاظ توان بدنی دچار افت شدند تا ما از حریف پیشی گرفتیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *