اردوی تیم ملی کشتی ساحل کارگران در فریدونکنار برگزار می شود

 

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت کشتی کارگران مازندران گفت: اردوی تیم ملی کشتی ساحلی کارگران کشور به‌میزبانی فریدونکنار برگزار می‌شود.   koshti saheli

 

محمد معصومی با اشاره به اینکه اردوی تیم ملی کشتی ساحلی به میزبانی مازندران برگزار می‌شود، اظهار کرد: این اردو به‌منظور آمادگی بیشتر ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات جهانی ایتالیا است.

وی با بیان اینکه برای حضور در مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی جهان چهار کشتی‌گیر اعزام می‌شوند، افزود: از بین چهار کشتی‌گیر اعزامی به ایتالیا سه ملی‌پوش از مازندران هستند.

رئیس هیئت کشتی کارگران مازندران بیان کرد: سبحان محمدزاده در وزن ۷۰ کیلوگرم، صابر امام‌قلی‌پور در وزن ۹۰ کیلوگرم و جعفر شمس ناتری در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم، سه کشتی‌گیر مازندرانی در این اردو و مسابقات هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه این اردو از بیستم تا سی‌ام اردیبهشت در ساحل فریدونکنار برگزار می‌شود، تصریح کرد: محمد شیخ از تهران در وزن ۸۰ کیلوگرم به‎عنوان دیگر کشتی‎گیر ملی‎پوش کشورمان در این پیکار‌ها است.

معصومی در پایان از حضور مربی مازندرانی در کادر فنی خبر داد و گفت: عباس حاج‎کناری به‎عنوان سرمربی تیم ملی کشتی ساحلی هدایت کشورمان را در مسابقات جهانی ایتالیا برعهده دارد.

 1. شعبان وفایی نژاد2

  خبرهای کوتاه از ورزش مازندران
  **************************
  ساری: شعبان وفایی نژاد
   تمرینات تیم پدیده کمال سید کمال آقامیری قهرمان مسابقات فوتبال سوپرلیگ باشگاههای مازندران و یکی از نمایندگان استان در مسابقات این فصل لیگ دسته ۳ کشور آغاز شد .
   رضایی راد بخشدار مرکزی ساری از قهرمانی دو تیم ساروی در مسابقات قهرمانی روستائیان مازندران خبر داد.
   سالن رزمی کاران بالادزا ساری افتتاح شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: باید از موارد مثبت برگزاری مسابقات والیبال آسیای مرکزی در ساری هم موضوعاتی رسانه ای شود .
   به همت شورای اسلامی و دهیاری روستای بالادزای شهرستان ساری ، زمین والیبال این منطقه برای فعالیت رشته والیبال ساحلی در فضایی سرباز مورد افتتاح قرار گرفت ؛ عبدی مدیر کل دفتر روستایی و امور شوراهای استانداری مازندران ، واحدی فرماندار ساری ، رضایی راد بخشدار مرکزی ، حجت السلام قاسمی امام جمعه موقت و سید کمال آقامیری رئیس شورای اسلامی شهرستان ساری در مراسم افتتاحیه پروژه های عمرانی این روستا در حوزه ورزشی حضور داشتند.
   عملکرد حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری موجب تأمین رضایت جامعه ورزشی این شهر از وی و دستگاه ورزش مرکز استان شده است .
   مقرر گردید بین دو نماز در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان ساری ، از محمد حسین محمدیان و مرتضی رضایی قله دو کشتی گیر شایسته ساروی تجلیل شود .
   چند هفته ای است که برنامه ورزشی ورزش اول که از شبکه تبرستان به روی آنتن می رود با کارشناسی خبرنگاران تهرانی برای بررسی ورزش اول مازندران برنامه هایی پخش می شود به طور یقین مسئولین ورزش رسانه ملی در مازندران توفیق همکاری با کارشناسان کشتی این استان را پیدا نکرده بودند.
   عسگری محمدیان با نصب بنری بزرگ از سید علی خدایی مربی ارزشمند و سازنده ساروی ها ، پیامی خطاب به جامعه ورزشی داشت آنهم حق شناسی از این مربی در سازندگی محمد حسین محمدیان فرزند خویش که این اقدام حق شناسانه بسیار ارزشی بوده است .
   شموشک نوشهر قهرمان فوتبال پیشکسوتان مازندران شد ، در این مسابقات ساروی ها دوم شدند.
   بهنام احسان پور کشتی گیر شایسته بهشهری که نایب قهرمانی کشتی آسیا را در کارنامه خویش دارد با شجاعت اعلام داشت من روی اشتباه خودم مدال طلای کشتی آسیا را با نقره تعویض کردم و بحث داوری مشکل ساز نبوده است .
   محمد حسین محمدیان از استاد عبدالرحیم تبریزی – اسماعیل دنگسرکی – سید علی خدایی و عسگری محمدیان پدر خود به عنوان مربیان سازنده کشتی این دیار که در مراحل مختلف قهرمانی ، وی را همراهی کردند ، قدرشناسی کرد.
   ۱۳ تیم از مازندران برای حضور در مسابقات لیگ کشتی استان اعلام آمادگی کردند .
   مازندرانی ها چشم انتظار هستند که کدام یک از مربیان این دیار برای حضور در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد بزرگسالان جهان معرفی می شوند.
   مازندرانی ها تا مدتها در اوزان ۶۱-۶۵-۷۰-۹۶ و ۱۲۰ کیلوگرم صاحب دوبند تیم ملی کشتی کشورمان هستند چرا که بهنام احسان پور ، آرش دنگسرکی ، مسعود اسماعیل پور ، سید احمد محمدیان ، حسن یزدانی ، محمد حسین محمدیان ، رضا یزدانی و کمیل قاسمی مدعی همیشگی قهرمانی اوزان مختلف تیم ملی هستند ، البته عباس دباغی – مهدی یگانه جعفری – مهدی تقوی – داداش پور – سبحان محمد زاده – مهران شیخی – اطری – ناتری و … هم از مدعیان به شمار می روند .
   تکلیف سرمربیگری فصل آینده تیم شهروند و صنعت ساری در رقابت های لیگ برتر فوتسال و لیگ ۲ فوتبال کشور چه خواهد بود ؟ شاید هم برای صنعت ساری موضوع مدیرعاملی بحث دیگری را می طلبد.
   صادق درودگر بازهم به عنوان مدیرعامل تیم نساجی مازندران معرفی شد ؛ باید دید نظر کارشناسان و اهالی فوتبال نسبت به عملکرد وی در نساجی چه می باشد ؟ آیا بازهم شاهد حضور قلعه نویی به عنوان مشاور فنی در بازی های نساجی خواهیم بود و یا تکلیف نادر دشت نشان در این تیم چه می شود.
   یک دور مسابقات چهارجانبه فوتسال با حضور تیم ملی امید کشورمان در آمل برگزار خواهد شد.
   رئیس جدید هیئت ژیمناستیک شهرستان ساری معرفی شد.
   تیم فوتبال روستایی شهرستان ساری به فینال مسابقات قهرمانی فوتبال مازندران راه پیدا کرد.
   تیم دانشگاه شمال آمل که بازی اول خود را در مسابقات زیرگروه لیگ فوتسال با نتیجه ۸ بر۰ به نفع خود به پایان برده بود در بازی دوم ۱۰ بر۰ نماینده ورامین را مغلوب کرد .
   از سوی کمیته فدراسیون تیروکمان ۲۰ کماندار از کشورمان به اردوی تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جام جهانی ترکیه دعوت شدند که در بین دعوت شدگان نام مجید قیدی از مازندران نیز دیده می شود .
   محمد شیخ – سبحان محمد زاده – صابر امام قلی پور و جعفر شمس ناتری در اوزان ۷۰ – ۸۰-۹۰و۱۲۰ کیلوگرم از مازندران به اردوی تیم ملی کشتی ساحلی برای حضور در مسابقات کشتی ساحلی جام بین المللی ایتالیا دعوت شدند.
   یک تیم سه نفره داوری به نام های میثم تیزکار – اسماعیل احمدی و مهرداد حسینی از مازندران دیدار تیم های استقلال آبی تهران و بهمن شیراز را در چهارچوب مسابقات لیگ دسته دوم کشور قضاوت خواهند کرد.
   کلاس ارتقاء مرجه ۲ و ۳ مربیان هیأت رزمی استان مازندران در شهرستان ساری با حضور ۲۰ شرکت کننده برگزار شد.
   یک دوره مسابقات تیراندازی با اهداف پروازی به همت تربیت بدنی ورزش وجوانان شهرستان ساری و هیئت تیراندازی مرکز استان در پایگاه تیراندازی نیلوفر آبی ساری برگزار خواهد شد.
   حسین دلیری رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری گفت: مقرر گردید مرتضی رضایی قله و محمد حسین محمدیان کشتی گیران و سید علی خدایی مربی ساروی که عملکرد خوبی در مسابقات جام جهانی و قهرمانی آسیا داشتند ، تجلیل شود.
   در مسابقات فوتسال امیدهای کشور ، طاهای تنکابن۴ بر۱ مغلوب شهرداری رشت شد.
   آملی ها با ۴ مدال طلا – ۲ نقره قهرمان مسابقات کشتی فرنگی خرسالان مازندران شدند در این مسابقات قائمشهر دوم و بابل به مقام سوم دست پیدا کرد .
   طی دو ماه اول سال جاری ، ساروی ها ۷ مدال آسیایی و جهانی به دست آوردند .
   امیربرسته کشتی گیر نوجوان میاندرودی به اردوی تیم ملی کشتی نوجوانان کشورمان دعوت شد.
  زمان مخابره:۰۹/۸-۲۳ اردیبهشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو