اردوی تیم ملی کاراته در رشت آغاز شد

 

نسیم ورزش:رییس هیات کاراته استان گیلان گفت: سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان کشور از روز پنجشنبه در رشت آغاز شد .

اسفندیار زیال با اعلام این خبر افزود: در این مرحله از اردو ، ۲۱ کاراته کار از استان های مختلف کشور در دو رده سنی نوجوانان و جوانان حضور دارند .

 

وی تصریح کرد: از این تعداد کاراته کار ، پنج ورزشکار گیلانی هستند که در سومین مرحله این اردو حضور دارند .
زیال  اظهار کرد : بر این اساس ، در رده سنی نوجوانان ، حمید حسنی پور، مهرشاد قنبرزاده و عرفان کیمیاجو از گیلان و در رده سنی جوانان نیز ، سید رضاخوشکلام و محمد مهدی قاهری دیگر نمایندگان استان گیلان هستند که در اردوی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان حضور یافته اند .
وی ادامه داد : این پنج کاراته کار شایسته گیلانی به همراه ۱۶ ملی پوش از دیگر استان های کشور به مدت ۱۰ روز زیر نظر کادرفنی در خانه کاراته مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت تمرین می کنند.
رییس هیات کاراته استان گیلان با بیان اینکه مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته نوجوانان و جوانان ایران نیز در بندرانزلی برگزار شده بود ، خاطرنشان کرد : سرمربیگری تیم ملی کاراته را مازیار فرید خمامی از گیلان برعهده دارد .
اسفندیار زیال بیان کرد : ملی پوشان برای شرکت در رقابت های جهانی که مهرماه سال جاری در اندونزی برگزار می شود ، آماده می شوند و امیدواریم که هر پنج کاراته کار گیلانی حاضر در اردو ، بتوانند به عضویت تیم های ملی کاراته نوجوانان و جوانان درآیند تا در رقابت های جهانی حضور یابند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *