اردوی تیم ملی فوتبال زیر ۱۱ سال دانش‌آموزی در رامسر آغاز شد

نسیم ورزش: اردوی تیم ملی فوتبال زیر ۱۱ سال دانش‌آموزی ایران زیرنظر مهدی مهدوی‌کیا و علی دوستی‌مهر در اردوگاه شهید چمران این شهرستان، از امروز آغاز شد.81506373-6275482

سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۱۱ سال دانش‌آموزی با تأکید به اینکه بازیکنان فعلی حاضر در اردو، از دل هزار بازیکن فوتبال زیر ۱۱ سال در ایران خارج و انتخاب شدند، گفت: به تمام استان‌های کشور فراخوان داده شد و به تبع از هر استان تعدادی بازیکن به جمع ما پیوست.

علی دوستی‌مهر افزود: طبق سهمیه‌بندی که داشتیم، ۲۰۰ بازیکن به کمپ تیم‌های ملی دعوت شدند و به همه البسه کامل ورزشی داده شد تا یکرنگی تیم مشخص می‌شود.

وی در مورد انتخاب رامسر به‎عنوان محل اردو یادآور شد: مهدوی‌کیا بار‌ها به اروپا سفر کرده و شناخت کامل از آب‌وهوای آنجا دارد و به‌دلیل نزدیکی شرایط رامسر با اتریش و به پیشنهاد مهدوی‌کیا، رامسر را برای چند مرحله اردو انتخاب کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۱۱ سال دانش‌آموزی با اشاره به سفر ۱۰ روز پیش خود برای انجام قرعه‎کشی به اتریش، تصریح کرد: در اتریش زمین مسابقات و هم سایر امکانات، دقیقاً مثل رامسر بود.

علی دوستی‌مهر ادامه داد: مجموعه ورزشی شهید چمران رامسر دارای چمن بسیار خوبی است و خیلی بهتر و بیشتر می‌شود، از این ورزشگاه و امکاناتش برای پیشرفت ورزش و به‌ویژه فوتبال کشور بهره برد.

مهدی مهدوی‌کیا  اظهار کرد: ما چندین مرحله اردویی که شامل اردوهای ۴ روزه در آخر هفته بود را برگزار کردیم و بعداز حضور و برآورد توانایی ۲۰۰ بازیکن حاضر در اردوی تهران، در نهایت ۴۵ نفر از بین آنها انتخاب کردیم و به اردوی رامسر آوردیم که حدود ۱۷ نفر از آنها در اردو باقی می‌مانند.

وی اضافه کرد: تیم ما در مسابقات اتریش با تیم‌های بایرن‌مونیخ، اینتراخین و یک تیم دیگر آلمانی و دو تیم از اتریش و فنلاند هم‌گروه است و مسابقات هم در هشت گروه ۶ تیمه و با حضور ۴۸ تیم در رده‌سنی زیر ۱۱ سال برگزار می‌شود.

مربی تیم ملی فوتبال زیر ۱۱ سال دانش‌آموزی با تأکید بر اینکه بسیار خوب است که این تیم با تیم‌های بزرگ بازی داشته و در مقابل آنها، توانایی‌هایش را محک بزند، گفت: در گروه ما، تیم بایرن‌مونیخ، تیم شناخته‌شده‌ای است و در این رده سنی همه‌چیز امکان‌پذیر است ولی امیدوارم تیم ما بتواند با استفاده از شرایط و توانایی‌هایش، از آوازه فوتبال ایران به‌خوبی دفاع کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *