اردوی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان با حضور ۳مازندرانی برگزارمی شود

 نسیم ورزش: مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران گفت : اردوی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان کشور اول ماه اینده با حضور ۳ مازندرانی برگزار می شود .اردوی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان با حضور 3مازندرانی برگزارمی شود

مهدی کهن روز اظهار کرد : دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال دختران نوجوان از اول اردیبهشت ماه در کمپ تیم های ملی آغاز می شود که در این اردو سه مازندرانی حضور دارند .

وی بیان کرد : ‘ فاطمه گرایلی’،’بنفشه صبوری’ و ‘فاطمه یگانه’مازندرانی های حاضر در این اردو هستند که تلاش می کنند در ترکیب نفرات نهایی اعلام شده این تیم قرار بگیرند .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران افزود : تیم ملی فوتبال دختران نوجوان ایران خود را برای حضور در رقابت های نهایی قهرمانی آسیا که به میزبانی چین برگزار می شود، آماده می کند .

کهن روز ادامه داد : تمرینات این تیم تا ششم اردیبهشت ماه زیر نظر ‘شادی مهینی’، سرمربی تیم ملی در کمپ تیم های ملی پیگیری می شود.

وی گفت : همچنین اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال جوانان پسر نیز اعلام شد که در این فهرست نام ‘ ‘ نیما مختاری ‘از مازندران به چشم می خورد .

مسوول روابط عمومی هیات فوتبال مازندران بیان کرد :اردوی آماده سازی تیم ملی جوانان پسر از ۲۸ فروردین ماه به مدت دو روز در کمپ تیم های ملی برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *