ادای احترام به شهدای حادثه تروریستی اهواز در ورزشگاه قائمشهر

نسیم ورزش : تماشاگران و بازیکنان تیم های استقلال تهران و نساجی قائمشهر شنبه شب برای ادای احترام به شهدای حادثه تروریستی اهواز یک دقیقه سکوت کردند.

شهدای حادثه تروریستی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ دیدار نساجی قائمشهر و استقلال تهران از سری مسابقات هیجدهمین دوره لیگ برتر ساعت ۱۹ ئ ۳۰ دقیقه دیشب با قضاوت حسین زرگر آغاز شد.
تیم های استقلال تهران با لباس یکدست آبی و تیم قائمشهری ها با لباس قرمز در زمین حاضر شدند که تداعی رقابت دربی بین دو تیم آبی و سرخپوشان بود.
همسایگان ورزشگاه شهید وطنی که در ابتدای لیگ برتر با دخالت ناظر سازمان لیگ از تماشای بازی تیم محبوبشان نساجی قائمشهر از پشت بام محروم شدند، این بار با نصب داربست در داخل زمین و اتصال آن به ساختمان مسکونیشان بازی را تماشا کردند.
ناظر فدراسیون و ناظران محلی از جمله معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مازندران از ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر پیش از دیدار نساجی با استقلال تهران بازدید کردند.
هشت هزار و ۵۰۰ قطعه بلیت ورزشگاه شهید وطنی به صورت الکترونیکی به هواداران دو تیم استقلال و نساجی فروخته شد که ۸۰ درصد از این تعداد سهم تیم نساجی بود.
حساسیت دیدار هفته هفتم بین استقلال تهران و نساجی قائمشهر در ورزشگاه شهید وطنی استادیوم خانگی نساجی رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران را به این ورزشگاه کشاند تا در جایگاه ویژه این بازی را از نزدیک نظاره گر باشد.
استقلالی های دو آتشیه قائمشهری هم به دلیل تعصب به تیم شهرشان، نساجی را به جای آبی پوشان تشویق می کردند.
حدود یکهزار نفر مازنی هوادار استقلال تهران نیز در قسمت غربی ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به تشویق تیم محبوبشان پرداختند.
بهداد سلیمی وزنه بردار مازنی تیم ملی ایران و قهرمان المپیک ۲۰۱۴ یورو که در رقابت های قهرمانی آسیا ۲۰۱۸ جاکارتا پس از کسب مدال طلا از تیم ملی خداحافظی کرد برای تماشای این دیدار و تشویق تیم همشهری خود نساجی به ورزشگاه شهید وطنی آمد.
با وجود اطلاعیه باشگاه نساجی قائمشهر از هفته گذشته در رقابت های جام حذفی مبنی بر فروش الکترونیکی بلیت بازی های خانگی در این دیدار، حدود یک هزار و ۵۰۰ بلیت همچنان در قالب سنتی و دکه ای با قیمت ۱۰۰ هزار ریال به فروش رسید.
در این دیدار نیز همانند هفته گذشته تعدادی از تماشاگران طرفدار نساجی نسبت به دو برابر شدن قیمت بلیت که از ۵۰ هزار ریال به ۱۰۰ هزار ریال افزایش یافت، اعتراض داشتند.
نرخ بلیت بازی خانگی نساجی قائمشهر به خاطر ورود این تیم به لیگ برتر با دیگر تیم های این لیگ برابر سازی شد.
استقبال تماشاگران برای دیدار استقلال تهران و نساجی قائمشهر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به حدی بود که راهروهای جایگاه تماشاگران نیز برای نشستن هواداران در نظر گرفته شد.
محمد عباسزاده بازیکن تاثیر گذار و محبوب تماشاگران که نقش مهمی در لیگ برتری شدن نساجی داشت، برای دومین بازی نیمه اول را از نیمکت به تماشا نشست.
وینفرد شفر برای احترام به اندک تماشاگران تیمش در استادیوم شهید وطنی با بوسیدن سربند آبی استقلال به آنها وفاداری خود را به تیمش نشان داد.
بازار فروش تخمه آفتابگردان، ساندویچ سرد و یخ دربهشت از سوی فروشندگان سیار دور از چشم ناظران بهداشتی در حاشیه ورزشگاه شهید وطنی داغ بود.
با گذشت هفت هفته از رقابت های لیگ برتر و چهار میزبانی نساجی قائمشهر در ورزشگاه نوسازی شده شهید وطنی ، خبرنگاران در بازی امشب هم فاقد جایگاه مناسب بودند و در یک سالن ۵۰ نفره که اشراف خوبی نیز به زمین بازی نداشت، دیدار را پوشش خبری دادند.
حضور پرشمار نیروهای نظامی و انتظامی در داخل ورزشگاه باعث شد تا نسبت به هفته های گذشته نظم خوبی در ورزشگاه قائمشهر حاکم باشد و این نظم در خیابان های اطراف نیز از سوی نیروهای راهنمایی نیز پیگیری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو