ادامه شکست‌های والیبال در جام‌جهانی

نسیم ورزش: در نخستین روز از دور دوم جا‌م جها‌نی والیبال، تیم ‌ملی والیبال ایران به مصاف ایتالیا رفت و برابر این تیم ۳بر صفر شکست خورد.

در شروع این مسابقه ایتالیایی‌ها با داشتن بازیکنانی چون زایسف بهتر از مردان کواچ بودند و ۶امتیاز جلو افتادند. در ست نخست به‌نظر می‌رسید تیم ملی غافلگیر شده و در پایان نیز ۲۵بر ۱۹نتیجه را واگذار کرد. در ست دوم تیم ملی شروع خوبی داشت و به واسطه امیر غفور از حریف پیش افتاد.

با این حال، ایتالیا در امتیاز ۱۰از ایران جلو افتاد و با اینکه در ادامه بازی پایاپای دنبال شد، در نهایت تیم ملی با نتیجه ۲۵بر ۲۳شکست خورد. در ست سوم تیم ملی بازهم از حریف جلو افتاد اما مردان کواچ در نهایت نتوانستند حتی یک ست هم از ایتالیا بگیرند و با نتیجه ۲۵بر ۲۱این ست را هم واگذار کردند.

در این مسابقه شهرام محمودی به‌دلیل مصدومیت کمتر به بازی گرفته شد و جالب اینکه سعید معروف، کاپیتان تیم ملی در زمان‌های مختلف به نیمکت پیچ شده بود تا مهدوی در زمین بازی کند. اسلوبودان کواچ درباره این شکست می‌گوید: «ما نتوانستیم بازی خوبی انجام دهیم، برنامه‌های خود را برای این بازی دنبال نکردیم و حملات کافی نداشتیم. البته در حمله بهتر از بازی با آرژانتین بودیم اما مقابل ایتالیا شرایط متفاوت بود.»

سرمربی تیم ملی در ادامه عنوان می‌کند: «من مطمئن نیستم در بازی امروز(دیروز) چه اتفاقی افتاد.» و به‌نظر می‌رسد اشاره کواچ به برخی اختلافات در اردوی تیم ملی است. بعد از باخت به آرژانتین، لهستان و روسیه دیروز تیم ملی چهارمین شکست خود را مقابل ایتالیا متحمل شد. والیبالیست‌های ایران ساعت ۷:۳۰صبح امروز نیز به مصاف آمریکا، تیم بدون شکست جام جهانی خواهند رفت.این در حالی است که چهارمین باخت والیبال در جام جهانی فشارها و انتقادات را نسبت به کادر فنی و بازیکنان افزایش داده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *