ادامه حواشی به قیمت سقوط نساجی به رده پایین تر تمام خواهد شد/نساجی باید از حواشی خارج شود

 

نسیم ورزش: نساجی مازندران نماینده استان در رقابت های دسته اول فوتبال جام آزادگان با قدمت بیش از چهار دهه در فوتبال، این روزها به دلیل باخت های غیر قابل پیش بینی وارد حواشی خودساخته فوتبالی شده که با این روند حتی می توان سقوط به دسته پایین تر را برای این تیم پیش بینی کرد.

نساجی

 باخت سنگین نساجی مازندران در برابر صنعت نفت آبادان در بازی خانگی ، اگرچه اولین و آخرین باخت این تیم در رقابت های فوتبال نبود، ولی به دلیل حضور نادر دست نشان سرمربی سابق نساجی در تیم صنعت نفت، این دیدارحساسیت بالایی برای هواداران وعوامل تیم نساجی داشت.

باخت نساجی در دومین دیدار نیم فصل دوم در بازی خانگی دربرابر شاگردان نادردست نشان، پس از پایان بازی با خداحافظی احساسی سعید ابراهیم پور سنگربان و کوروش موسوی سرمربی تیم نساجی این تیم خوب شمالی را وارد حاشیه خودساخته ای کرد که روزگذشته با مطرح شدن بحث تبانی بازیکنان تیم نساجی با سرمربی سابقشان( سرمربی صنعت نفت آبادان، نادر دست نشان) از سوی مالک متول نساجی حواشی خودساخته ای را برای تیم رقم زد.

حواشی خودساخته در تیم نساجی با چهار دهه تجربه در رقابت های فوتبال موجب شد تا این تیم پس از صنعت نفت دو شکست دیگر را در بازی داخل و خارج خانه در برابر خونه به خونه بابل و پیکان تهران در نوار کامی های خود اضافه کند و از رده ششم جدول در ابتدای نیم فصل دوم به رده ۱۲ سقوط کند.

دست اندرکاران فوتبال درمازندران براین باورند حواشی خودساخته فعلی برای تیم نساجی به عنوان یکی از تیم های قدرتمند در رقابت های دسته اول جام آزادگان عایدی جز از هم پاشیدن شیرازه تیم و سقوط به رده های پایین تر جدول نخواهد داشت.

این کارشناسان بر این باورند که در شرایط فعلی تیم نساجی نیاز به مدیریت از سوی مالک، مدیرعامل و کادر فنی دارد تا بتواند از حواشی فعلی خارج و به روند عادی برسد و با ایجاد حواشی , تیم حتی با بهترین بازیکنان نیز نتیجه ای نخواهد گرفت.

امین رضایی از کارشناسان فوتبال حاشیه را آفت بزرگ برای ورزش به خصوص فوتبال دانست و گفت : تیم نساجی از ابتدای فصل با روکردن برخی مسائل غیر ضرور چون نداشتن زمین اختصاصی، انعقاد قرارداد با سرمربی خارجی وارد حاشیه ای شد که نفعی برای این تیم نداشته است.

وی افزود : این درحالیست که برای باشگاه نساجی باید ابتدا صعود به لیگ برتر و یار گیری مناسب و تعیین کادر فنی متناسب با خواست و مطالبه هواداران مد نظر قرار می گرفت و در کنار این کارها نیز مسئولان تیم به دنبال اخذ زمین و سایر کارها می رفتند.

وی اضافه کرد : وارد شدن به حواشی از ابتدای فصل نساجی مازندران را با مشکلات زیادی مواجه کرد و این روند نیز حتی می تواند به قیمت سقوط تیم به رده پایین تر نیز تمام شود.

این کارشناس فوتبال درمازندران براین باوراست که مسئولان نساجی باید با خارج کردن تیم از حواشی و ایجاد آرامش درتیم، به فکر نتیجه باشند تا بتوانند روند رو به رشد تیمشان را ادامه دهند و حداقل با برنامه ریزی درسال آینده تیم را به لیگ برتر برسانند.

مالک باشگاه نساجی مازندران گفت : بزودی در نشستی با کادر فنی و مدیرعامل وضعیت تیم به خصوص نتایج چند بازی اخیر مورد بررسی قرار می گیرد.

مهدی پرهام  افزود : در صورتی که مشخص شود تیم ما به دلیل کم کاری بازیکنان و یا عوامل فنی در دیدارهای اخیر موفق به کسب نتیجه نشد، با آنها برخورد می شود و تیم برای بازی بعدی آماده خواهد شد.

وی اضافه کرد : اگرچه برخی وعده های مسئولان استانی برای حمایت از تیم نساجی به واقعیت نرسید، ولی ما به عنوان دست اندرکاران تیم برای احترام به هواداران به دنبال کسب نتیجه و رساندن نساجی به جایگاه اصلی آن در جدول هستیم.

وی بار دیگر شکست سنگین خانگی در برابر صنعت نفت آبادان را ناباورانه دانست و علت اصلی بروز برخی حواشی برای این تیم را ناشی از این شکست ناباورانه دانست.

نساجی مازندران در ۲۴ بازی اخیر با کسب ۲۹ امتیاز در رده ۱۲ جدول ۲۰ تیمی رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان قرار دارد که با تیم ته جدولی فولاد یزد هشت امتیاز بیشتر دارد.

استان مازندران دو تیم خونه به خونه و نساجی را در رقابت های جام آزادگان دارد که خونه به خونه با ۴۳ امتیاز در رده سوم جدول مسابقات قرار دارد و یکی از بخت اولی ها برای صعود به لیگ برتر است./ایرنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو