دستگاه ورزش و جوانان مازندران در رتبه سوم گروه نخست قرار گرفت

دستگاه ورزش مازندران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان، نتایج ارزیابی عملکرد سال گذشته ادارات کل ورزش و جوانان استان ها را اعلام کرد.

دستگاه ورزش مازندران

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارتخانه در گزارشی نتایج ارزیابی عملکرد سال ۹۴ ادارات کل ورزش و جوانان استان ها را اعلام کرد که بر اساس آن، در گروه نخست که استان های گیلان، مازندران، فارس، خراسان رضوی، اصفهان، خوزستان و آذربایجان شرقی را شامل می شود، ادارات کل ورزش و جوانان استان های اصفهان، خوزستان و مازندران رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. لازم به ذکر بر طبق این آمار دستگاه ورزش مازندران توانست در رتبه سوم قرار گیرد.

سیروس احمدی گروه دوم را متشکل از یازده استان یزد، زنجان، لرستان، کرمان، کرمانشاه، مرکزی، همدان، اردبیل، آذربایجان غربی، گلستان و البرز عنوان کرد که اداره کل ورزش و جوانان استان البرز در جایگاه نخست و استان های کرمانشاه و همدان در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

وی در ادامه و در خصوص برترین های گروه سوم اظهار داشت: این گروه شامل دوازده استان خراسان شمالی و جنوبی، بوشهر، سیستان و بلوچستان، چهارمحال و بختیاری، قزوین، قم، سمنان،‌ ایلام، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان است که ادارات کل ورزش و جوانان استان های قم، ایلام و سمنان موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

بر اساس اعلام مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان، اداره کل استان تهران که به عنوان استانی ویژه مورد بررسی قرار می گیرد، نسبت به سال ۹۳ از رشد چشمگیر امتیاز عملکردی برخوردار است.

گفتنی است در راستای استقرار نظام ارزیابی عملکرد کارآمد و به منظور تدوین شاخص های مناسب و حذف مؤلفه های غیر ضروری با در نظر گرفتن اخذ اطلاعات و آمار از ادارات کل استان ها ، دفترارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت ورزش و جوانان اقدام به اصلاح و بازنگری فرم ها و شاخص های مورد نظر نموده و پس از طی مراحل قانونی جهت اجراء به مبادی ذی ربط ابلاغ می نماید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو