اخلاقی به عنوان نفر نخست وزن ۸۵ کیلوگرم کشتی فرنگی در ریو انتخاب شد

 

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان،گفت: حبیب الله اخلاقی به عنوان نفر نخست وزن ۸۵ کیلوگرم در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو شرکت می کند.

حبیب الله اخلاقی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد بنا امروز (دوشنبه) در حاشیه تمرینات تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به سئوال خبرنگار ایرنا درخصوص اینکه چرا در وزن ۸۵ کیلوگرم دو نفر (حبیب الله اخلاقی و رامین طاهری) را اعلام کرده اید،افزود: با این کار قصد داشتم که تلنگری به حبیب الله اخلاقی برای کسب آمادگی بیشتر، بخورد.
وی اظهار داشت: او مقداری از نظر آمادگی نسبت به سایرین عقب بود اما در این مدت شرایطش بسیار بهتر شده و نفر نخست تیم ملی کشتی فرنگی در المپیک ریو در وزن ۸۵ کیلوگرم حبیب الله اخلاقی خواهد بود.
قبل از این از سوی کادر فنی، در کنار نام حبیب الله اخلاقی نام رامین طاهری، بعنوان نفر ذخیره اعلام شده بود.
به این ترتیب و براساس اعلام محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی حمید سوریان (۵۹ کیلوگرم)، امید نوروزی (۶۶ کیلوگرم)، سعید عبد ولی (۷۵ کیلوگرم)، حبیب الله اخلاقی (۸۵ کیلوگرم)، قاسم رضایی (۹۸ کیلوگرم) و بشیر باباجان زاده (۱۳۰ کیلوگرم) در بازی های المپیک حضور خواهند یافت.
رقابت های کشتی فرنگی در المپیک ریو روز های ۲۴ تا ۲۶ مرداد ماه در ریو برگزار می شود که سعید عبد ولی و حمید سوریان به عنوان نخستین نفرات کشتی ایران روز ۲۴ مرداد به روی تشک می روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو