مدیرعامل باشگاه استقلال ساری:ورزش رکنی اساسی در سلامتی افراد جامعه دارد /بانوان مسئول تربیت وسلامتی نسل آینده میباشند

نسیم ورزش: مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال بانوان انتخابی تیم ملی به میزبانی باشگاه استقلال ساری در سالن مرحوم بهروش برگزار شد.

در  مراسم اختتامیه این مسابقات محمدی کیادهی  مدیر عامل باشگاه استقلال ساری بیان داشت:ورزش رکنی اساسی در سلامتی افراد جامعه علی الخصوص بانوان که مسئول تربیت وسلامتی نسل اینده نیز میباشند و اگر به دنبال جامعه شاداب و سر زنده ای هستیم باید ورزش همگانی و حرفه ای را گسترش دهیم.

محمدی کیادهی اظهار داشت: بانوان و دختران عزیز موجب بالندگی جامعه و خانواده بوده و با این پتانسیلی که در آنها وجود داشته در آینده شاهد افتخار آفرینی این ورزشکاران در آوردگاهای آسیایی و جهانی خواهیم بود .

عضو شورای شهر ساری در ادامه سخنرانی اش  از زحمات بوداغی نائب رئییس بانوان هیات فوتبال استان,مهینی نماینده فدراسیون,دهقان مسئول استعداد یابی بانوان فدراسیون فوتبال ،کاکاوند ناظر داوری و نصیری مسئول لیگ های بانوان فدراسیون تقدیر و تشکر کرد و گفت: از تلاشهای از عبوری شهردار جوان و ورزشدوست ساری جهت اسکان این تیم ها در خوابگاه و سالن مرحوم بهروش جهت میزبانی  و همچنین از حمایت و پشتیبانی حسین دلیری رئیس اداره ورزش و جوانان مرکز استان تشکر میکنم.

در ادامه این مراسم حسین دلیری رییس اداره ورزش و جوانان ساری عنوان داشت: ورزش بانوان به دلیل محدودیتهایی که در عرصه تبلیغات با آن مواجه است از حضور اسپانسر محروم می باشد که حمایت های محمدی کیادهی مدیریت باشگاه استقلال ساری در ورزش و علی الخصوص ورزش بانوان که باعث رشد و بالندگی بانوان استان در مسابقات کشوری شده و این اقدام قابل تقدیر می باشد.

دلیری از پیشرفت ورزش بانوان در سالهای اخیر خبر داد و افزود: باعث خوشحالی و بالندگی جامعه ورزش ساری می باشد که باشگاه استقلال ساری و کاله آمل به عنوان دو باشگاه برتر استان انتخاب شدند که این موفقیت را به مدیریت و اعضای باشگاه تبریک میگویم.

رئیس اداره ورزش و جوانان ساری در پایان اظهار داشت: از تمام عزیزانی که در برگزاری  و میزبانی مناسب این مسابقات تلاش داشتند قدر دانی کرده و همچنین از اصحاب رسانه هم بابت پوشش خبری این رقابتها   تشکر میکنم.

گفتنی است در پایان این مسابقات تیم های اول تا چهارم به به ترتیب زیر میباشد:

۱٫هیات فوتبال استان تهران

۲٫هیات فوتبال استان همدان

۳٫هیات فوتبال استان بوشهر

۴٫باشگاه استقلال ساری

812738179_46998

812240900_61612

814430338_23107

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *