اختتامیه دومین دوره المپیاد ورزشی ادارات و نهادهای شهرستان رامسر برگزار شد

نسیم ورزش/تارا هاشمی/به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) و اختتامیه دومین دوره المپیاد ورزشی ادارات و نهادهای شهرستان رامسر مراسمی در سالن والیبال مجموعه ورزشی تختی رامسر برگزار شد .در ابتدای این مراسم جنتی رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تقدیر و تشکر از عوامل برگزاری مسابقات ، کارکنان اداره ورزش و جوانان ، هیئت های ورزشی و اداراتی که در ایندوره از مسابقات شرکت کردند ، به بیان اهمیت سبک زندگی ایرانی اسلامی از منظر مقام معظم رهبری پرداخت و افزود: مدرنیته غربی در حال استحاله هنجارها و ارزشهای ملت ها ست و یکی از سنگرهای مهم که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در صدد فتح آن هستند جایگاه حیاتی و انسان ساز خانواده هست و اگر می خواهیم در برابر تهاجم سهمگین فرهنگ غرب مقاومت کنیم باید بر اساس الگوهای فرهنگی و تربیت دینی که معیار و مرجع ان زندگی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) هست رفتار کنیم . 

رامین سرسخت جنتی اذعان داشت: گسترش ورزش عمومی و همگانی بین همه آحاد جامعه از ماموریت های مهم اداره ورزش و جوانان شهرستان رامسر می باشد و برگزاری المپیادهای ورزشی ، جشنواره های ییلاقی ، جشنواره های ساحلی ، جشنواره محلات و …. برای نهادینه کردن این ماموریت انجام می شود .
وی ادامه داد: مسابقات المپیاد ورزشی ادارات در راستای ترویج فرهنگ ورزش،نشاط و شادابی در بین کارکنان ادارات و نهادهای شهرستان رامسر از ۱۴ لغایت ۲۲شهریور در ۶ سالن ورزشی شهرستان برگزارگردید.
وی اظهار داشت: در بخش مسابقات دومین دوره المپیاد ورزشی آقایان ۱۷ اداره و ۶ اداره در اولین دوره المپیاد ورزشی بانوان با حضور ۱۵۰ ورزشکار شرکت نمودند.
جنتی تصریح کرد: در مجموع ارزیابی مدال های آقایان و بانوان به ترتیب ادارات آموزش و پرورش،شبکه بهداشت و درمان و دانشکده پرستاری مقام های اول تا سوم المپیاد ورزشی را کسب کردند.
وی در پایان گفت: ورزشکاران در این دوره در مسابقات در رشته های فوتسال،والیبال ،تیراندازی ،شطرنج ،طناب کشی،دارت،تنیس روی میز و آمادگی جسمانی شرکت نمودند.
در پایان این مراسم که با اجرای موسیقی سنتی و اهدا جوایز قهرمانان مسابقات و کاپ قهرمانی تیم های برترو عوامل اجرایی با حضور فرماندار ، اعضای شورای شهر رامسر و کتالم و سادات شهر و روسای هیات های ورزشی برگزار گردید.
گفتنی است در مراسم المپیاد ورزشی ادارات و بمناسبت سالروز ازدواج آسمانی آقا امیر المومنین (ع) و حضرت زهرا (س) از زوج های فعال ورزشی که به امر مربیگری در ورزش فعالین دارند نیزقدردانی و تجلیل بعمل امد .photo_2015-09-30_20-02-36 

photo_2015-09-30_20-03-01

photo_2015-09-30_20-03-17

photo_2015-09-30_20-03-26

photo_2015-09-30_20-03-10

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو