اختتامیه المپیک زمان بازی های روز پایانی را تغییر داد

کمیته برگزارکننده بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو اعلام کرد: به دلیل برگزاری آئین اختتامیه این بازی ها در پایان وقت روز جاری، برخی رقابت های ورزشی در روز یکشنبه روزتر از برنامه ریزی های صورت گرفته انجام می شود.

اختتامیه المپیک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، بر اساس این گزارش، در روز پایانی بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو، میثم نصیری نماینده ایران در وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی آزاد از ساعت ۱۶ به وقت تهران به مصاف «نواچکوف» بلغارستانی می رود. نصیری نخستین کشتی گیر روز پایانی است که روی تشک خواهد رفت.
همچنین «رضا یزدانی» کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز از ساعت ۱۶:۱۶ دقیقه در برابر «بلوکباشی» ترک قرار خواهد گرفت. یزدانی دومین کشتی گیری خواهد بود که روی تشک می رود.
پیشتر اعلام شده رقابت های این دو وزن ساعت ۱۷:۳۰ به وقت تهران برگزار می شود.
در وزن ۶۵ کیلوگرم که ۲۱ کشتی گیر حضور دارد، «میثم نصیری» در پایین جدول ابتدا به مصاف «بوریسلاو نوواچکوف» از بلغارستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در کشتی بعد باید با «فرانکلین گومز» دارنده مدال نقره جهان از پورتوریکو کشتی بگیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم باید به مصاف «اختیار نورزاف» دارنده مدال نقره جهان از ازبکستان و «آدام باتیروف» کشتی گیر روسی الاصل بحرین برود.
در گروه نصیری، «سوسلان رامونوف» قهرمان جهان از روسیه نیز حضور دارد.
در بالای جدول نیز «فرانک چامیزو» کشتی گیر کوبایی الاصل ایتالیا که قهرمان سال گذشته جهان است به همراه «دیوید صفریان» قهرمان جهان از ارمنستان و «طغرل عسگراف» قهرمان المپیک لندن از جمهوری آذربایجان حضور دارند.
در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۱۹ کشتی گیر حضور دارند، «رضا یزدانی» در دور اول به مصاف «ابراهیم بلوکباشی» کشتی گیر مطرح ترک می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد باید با برنده کشتی میان «ختاگ گازیموف» قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از جمهوری آذربایجان و «رادوسلاو باران» از لهستان کشتی بگیرد.
در گروه یزدانی «آنزور بولتوکایف» دارنده مدال برنز جهان و کشتی گیر مطرح روس، «والری آندریتسف» دارنده مدال نقره المپیک و برنز جهان از اوکراین و «خودربولگا دورجخاند» نایب قهرمان جهان از مغولستان حضور دارند.
در بالای جدول نیز «کایل اسنایدر» قهرمان جهان از آمریکا، راه دشواری برای حضور در دیدار فینال پیش رو نخواهد داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو