احمد نریمانی در دفتر نسیم ورزش: از مسئولین ارشد و ورزشی مازندران گلایه مندم/ ماسک میزنم تا کسی مرا نشناسند!!!/ پرچم کشورم را با هیچ چیزی عوض نخواهم کرد

 

اختصاصی نسیم ورزش: در چند روز گذشته احمد نریمانی قهرمان پاراتکواندو  جهان  در رسانه های مازندران خبر ساز شده است بیشتر علاقه مندان ورزشی ماجرای دریافت دو هدیه کارت ۱۰ هزار تومانی احمد نریمانی از یکی از مسئولین را در مراسم استقبالش شنیده اند.

احمد نریمانی

خبری که زود تکذیب شد. کاری نداریم که چرا این گلایه های به حق قهرمان جهان سریعا با چاشنی تکذیب همراه شد؟ اما چیزی که نمی توان آن را تکذیب کرد بیکاری و مشکلات پیش روی این قهرمان می باشد که قابل کتمان نمی باشد و این قهرمان به سختی با آن دسته پنجه نرم میکند.

احمد نریمانی مهمان پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش می باشد که از قهرمانی هایش و عدم توجه مسئولین نسبت به مشکلات پیش روی خود صحبت می کند به طوری با احساس حرف می زند که بغضش در حین گفتگو می ترکد و اشک از چشمانش سرازیر می شود.

مسئولین ورزشی استان نباید نسبت به این موضوعات بی تفاوت باشند و برای رفع عمده مشکلات قهرمانان مازنی که همان شغل می باشد اقدام مناسبی صورت دهند.

 

برای امرار معاش مجبور به مسافرکشی هستم

احمد نریمانی در دفتر نشریه تیرنگ و در گفتگو با خبرنگار این نشریه با بیان اینکه قصد تخریب مسئولی را نداشتم گفت: این حرفهای من در سطح گلایه بود و این موضوع سریعا گسترده شد .

قهرمان پارتکواندو جهان تصریح کرد: مردم از مسئولین عالی رتبه شهرستان انتظار بالای دارند و این اشتباه از سوی مسئولین در ارائه هدیه کارتها برای آنها قابل قبول نمی باشد. امیدوار هستم قصد و منظوری در این رفتار وجود نداشته باشد .

وی گفت: همانطوری که مسئولین توقعاتی از ورزشکاران خود دارند بالعکس قهرمان ورزشی نیز توقعاتی از مسئولین دارند و صحبتهایم در رسانه ها بعنوان گله بوده است.

نریمانی خاطرنشان کرد: شغلی ندارم برای امرار معاش مجبور به مسافرکشی هستم. برای همین منظور ماسک میزنم تا کسی مرا نشناسند. تا آبرویم حفظ شود.

 

از مسئولین ارشد و ورزشی مازندران گلایه مندم

قهرمان پاراتکواندو جهان گفت: در تجلیل از قهرمانان معلول که توسط بهزیستی مازندران برگزار شد در دیدار با استاندار مازندران مسائل و مشکلات خود را به صورت نامه عنوان کردم ولی جوابی که شایسته یک قهرمانان ملی باشد دریافت نکردم.

وی در ادامه افزود: از  بی توجهی به مشکلات پیش روی خودم از مسئولین ارشد استان و ورزشی گلایه مندم.

نریمانی یادآور شد: دوستان قهرمانم در سایر استانها وقتی از مسابقات به استانهای محل سکونت خود بازمیگردند مورد تشویق مسئولین قرار می گیرند که این موضوع در خصوص اینجانب صدق نکرده است.

وی گفت: متاسفانه از طرف اداره کل ورزش و جوانان مازندران اقدامی در جهت رفع مشکلاتم صورت نگرفت و حتی در روز استقبالم هیچ مسئولی از اداره کل ورزش و جوانان مازندران حضور نداشت.

 

بی توجهی های مسئولین  به معلولین موجب محدودیت آنها می باشد

احمد نریمانی قهرمان پاراتکواندو آسیا و جهان گفت: سال ۶۶ درروستای بایع کلای شهرستان نکا به دنیا آمدم از کودکی استعداد فراوانی در رشته های ورزشی داشتم و در رشته های فوتبال، دوچرخه سواری و تکواندو فعالیت می کردم.

قهرمان پاراتکواندو جهان گفت: در شهریور ۹۱ بر اثر تصادف از ناحیه دست چپ دچار مصدومیت شدم و ورزش حرفه ای در رشته  پاراتکواندو را از سال ۹۲  زیرنظر مربیانی خوبم آقایان مهدی قربانی و استاد رمدانی آغاز کردم.

وی تصریح کرد: تا کنون موفق به کسب  مدال برنز در سال ۲۰۱۵ در کشور فیلیپین، نقره ۲۰۱۶ فیلیپین،  طلا در سال ۲۰۱۶ مصر و برنز ۲۰۱۶ مصر شدم و در رنکینگ جهانی بعد از قزاقستان و آذربایجان  درمقام سوم قرار دارم. در تیم فوتبال ۷ نفره نیز عضو بودم . در دوچرخه سواری نیز قهرمانی آسیا را کسب کردم.

نریمانی تصریح کرد:  به  عنوان  تنها مازندرانی عضو تیم  ملی پاراتکواندو هستم که تحت نظر حسسین مدانلو مربی تیم ملی فعالیت می کنم  و شهریور امسال نیز برای مسابقات قهرمانی اروپا عازم  لهستان می شوم.

وی با اشاره  به  مشکلات  زندگی خود گفت: معلولیت محدودیت نیست اما متاسفانه  بی توجهی مسئولین موجب محدودیت  معلولین می باشد.

قهرمان پاراتکواندو جهان با اشاره به مبلغ ۳۰۰دلاری که  برای هر ورزشکار برای اعزام به مسابقات  خارج از کشور پرداخات می شد گفت:  به  دلیل مشکلات و مسائل مالی این مبلغ را در آن کشورها خرج نمی کردم  و هر زمان  که  هم تیمی هایم  برای خرید به  بازار می رفتند من  یه  بهانه  ای می آوردم  تا این پول خرج نشود تا بتوانم  اقساط خود را پرداخت کنم.

وی عنوان کرد: بسیاری از کشورها مانند آذربایجان خواهان این بودند که  برای آنان بازی کنم اما من پرچم کشورم را با هیچ چیزی عوض نخواهم کرد.

 

مسئولین هیات جانبازان و معلولین استان و شهرستان نکا را تا به حال ندیده ام

قهرمان پاراتکواندو جهان گفت: سوالی مطرح است که چرا عمر قهرمانی ورزشکاران کم است. ورزشکاران بعلت اینکه دیده نمی شوند و مسئولین نسبت به آنها بی توجهی می کنند سرخورده شده و انگیزه خود را برای تکرار قهرمانی از دست می دهند.

نریمانی یادآور شد: اگر قهرمانان ما به خوبی مدیریت شوند قهرمانی مستمر خواهد بود در استانهای دیگر برای ورزشکاران ارزش بیشتری نسیت به مازندران قائل می باشند. مسئولین هیات جانبازان و معلولین استان و شهرستان نکا را تا به حال ندیده ام.

وی تصریح کرد: شهرستان نکا از لحاظ زیرساختهای ورزشی در محدویت می باشد و در اینخصوص ورزشکاران شهرستان با مشکلات متعددی روبروی می باشند و با زیرساختهای موجود کسب قهرمانی بسیار دشوار می باشد.

 

مدال هایم را به  قهرمانان  واقعی کشورم شهدای مدافع حرم تقدیم کردم

قهرمان پاراتکواندو جهان خاطرنشان کرد: مسئولین اداره کل ورزش و جوانان مازندران پیگیر کم و کاست های قهرمانان باشند تا مشکلات و دغدغه های قهرمانان مرتفع شود تا عناوین بیشتری در عرصه های مختلف کسب کنند.

وی عنوان داشت: آن مقدار که مسئولان با من عکس دارند خودم از مسابقات ورزشی عکس ندارم.از دستگاه ورزش انتظار دارم پیگیر قهرمانان و مشکلات آنان باشد. در نماز جمعه مدال های خودم  را به  قهرمانان  واقعی کشورم شهدای مدافع حرم تقدیم کردم.

نریمانی در پایان گفت: از مربیانم استاد حسن کابلی و استاد محسن رمدانی و حسین مدانلو حجت آیدانی ،تقدیر می کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو