احسان‌پور: طوری کشتی می‌گیرم که بعد از مسابقات پشیمان نباشم و حسرت نخورم

نسیم ورزش: ملی‌پوش وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد در مسابقات جهانی گفت: در این سال‌ها به دلایل مختلفی پشت خط بوده‌ام؛ این فرصت را از دست نمی‌دهم و با تمام وجود در لاس وگاس کشتی خواهم گرفت.بهنام احسان پور

بهنام احسان‌پور در مورد شرایطش برای حضور در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان گفت: با توجه به اینکه در رقابت‌های امسال سهمیه المپیک تقسیم می‌شود کار سختی خواهیم داشت، اما با برنامه‌ریزی کادر فنی و تمریناتی که پشت سر گذاشتیم نگرانی از این بابت ندارم.

وی ادامه داد: مشکلی برای وزن کم کردن ندارم و تا روز مسابقه به راحتی سر وزن خواهم رسید. در این سال‌ها به دلایل مختلفی پشت خط بوده‌ام و نمی‌خواهم این فرصت را که نصیبم شده است از دست دهم و با تمام وجود در لاس وگاس کشتی خواهم گرفت. طوری کشتی می‌گیرم که بعد از مسابقات پشیمان نباشم و حسرت نخورم.

دارنده مدال طلای آسیا تصریح کرد: شناخت خوبی از حریفانم دارم و میدانم که تمام آن‌ها برای کسب مدال طلا روی تشک خواهند آمد. من هم کم تجربه نیستم و برای مدال به میدان می‌روم.

احسان‌پور درباره حضورش در بازی‌های المپیک گفت: در حال حاضر تمام تمرکزم روی موفقیت در مسابقات جهانی است و بعد از این رقابت‌ها درباره آن تصمیم خواهم گرفت، اما با توجه به اینکه وزن ۶۱ کیلوگرم المپیکی نیست به طور قطع بعد از مسابقات جهانی به یک وزن بالاتر یعنی ۶۵ کیلوگرم خواهم رفت. موفقیت در مسابقات جهانی می‌تواند سکوی پرتابی برای رسیدن به المپیک باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *