احداث مینی گلف در ساری

نسیم ورزش: نایب رئیس هیئت گلف مازندران با اشاره به اینکه ورزش گلف هنوز به‌صورت گسترده در بین جوانان جا پیدا نکرده، اظهار کرد: امروز با حضور دیگر مسئولان از زمین پیشنهادی برای احداث مینی‌گلف در ساری بازدید شد.

لیلی علایی، با بیان اینکه زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع برای احداث گلف در ساری برای احداث در اختیار هیئت قرار گرفت، افزود: این قطعه زمین در مجموعه ورزشی داراب ساری برای احداث مینی‌گلف درنظر گرفته شد.

نایب‌رئیس هیئت گلف مازندران با اشاره به اینکه این زمین به‌عنوان بزرگ‌ترین زمین مینی‌گلف استان محسوب می‌شود، تصریح کرد: در بازدید از زمین مینی‌گلف در ساری مسئول ماده ۸۸ و کارشناس فنی‌مهندسی ورزش و جوانان استان نیز حضور داشتند.
علایی از انتخاب حسین ذبیحی به‌عنوان رئیس هیئت گلف ساری خبر داد و اضافه کرد: گلف یک ورزش نوپا در استان است و حدود دو سالی به‌طور رسمی فعالیتش را در سطح مازندران آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه برای توسعه این ورزش نوپا در استان تلاش‌های خوبی صورت گرفت، افزود: همچون دیگر رشته‌های ورزشی مهم‌ترین مشکل هیئت گلف، نداشتن اسپانسر و حامی مالی است که برای جذب مخاطبان بیشتر در بین جوانان نیاز به حمایت و توجه ویژه مسئولان است.

نایب‌رئیس هیئت گلف مازندران در پایان از انتخاب احسان خاک‌زاد به‌عنوان دبیر هیئت گلف استان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر گلف استان رئیس ندارد، از اختیارات حاصله از بند دو و ماده ۱۲ آیین‌نامه وزارت ورزش و جوانان به هیئت‌های ورزشی استان‌ها، خاک‌زاد به‌عنوان دبیر هیئت گلف استان، منصوب شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو