احتمال کناره گیری سرمربی نساجی قائمشهر از کادرفنی

نسیم ورزش : سرمربی نساجی قائمشهر تهدید کرد که در صورت مشخص نشدن وضعیت تیم تا پایان هفته جاری ، از جمع کادر فنی این تیم خداحافظی می کند .

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمود فکری افزود : در شرایط فعلی با بدعهدی مالک باشگاه و کناره گیریش از تیمداری ، نساجی قائمشهر از لحاظ مالی و مدیریتی با بحران مواجه است.
وی گفت : هم اکنون با کناره گیری مالک باشگاه و مشخص نبودن وضعیت سرمایه گذار جدید، تیم نساجی در بلاتکلیفی محض به سر می رود و بازیکنان و کادر فنی با گذشت ۱۴ هفته از این رقابت ها هنوز هیچ دستمزدی دریافت نکردند.
فکری افزود : مسئولان استانی نیز با وجود تلاش برای سر و سامان دادن به وضعیت تیم ، به دلیل این که تیم در مالکیت بخش خصوصی است نتوانستند گام مثبتی بردارند و صرفا استاندار مازندران کمک ۵۰۰ میلیون ریالی را به این تیم داشته که این رقم نمی توان درد بازیکنان را درمان کند.
سرمربی نساجی قائمشهر راهکار روشن شدن وضعیت این تیم را واگذاری باشگاه به سرمایه گذار جدید دانست و معتقد است که اگر سرمایه گذار خصوصی برای خرید این باشگاه وجود دارد، باید هر چه سریع تر تغییر و تحول انجام شود و بازیکنان از سرگردانی نجات یابند.
فکری اظهار داشت : بازیکنان این تیم به دلیل پرداخت نشدن دستمزدشان و بلاتکلیفی باشگاه ، خواهان کناره گیری از این تیم هستند و اگر باشگاه رضایت نامه اشان را بدهد به تیم های دیگری می روند.
کاپیتان سابق استقلال تهران با اشاره به دیدار تیمش در هفته ۱۵ رقابت های لیگ دسته یک در برابر تیم فولاد یزد ، گفت : به نظر می رسد با روند فعلی اکثر بازیکنان اصلی تیم ما همانند بازی هفته قبل در برابر آلومینیوم اراک حاضر به تمرین و بازی نیستند و ما باید با بازیکنان جوانمان این دیدار را هم پشت سر بگذاریم.
وی اضافه کرد : اگر مشکل مالی در فصل جاری گریبانگیر تیم ما نمی شد، نساجی قائمشهر این روزها یکی از مدعیان صعود بود و با وجود مشکل مالی ما نتایج خوبی گرفتیم که از فصل گذشته نیز بهتر است.
تیم نساجی در ۱۴ بازی گذشته در لیگ دسته یک با ۲۱ امتیاز در رده نهم قرار دارد که با تیم بالا جدولی بین ۳ تا هفت امتیاز فاصله دارد.
این تیم در هفته پانزدهم در روز پنجشنبه ۱۱ آذرماه میزبان تیم فولاد یزد است که با ۱۳ امتیاز در رده ۱۵ جدول ۱۸ تیمی این رقابت ها قرار دارد.
استان مازندران ۲ نماینده در رقابت های لیگ دسته یک دارد که خونه به خونه بابل در ۱۴ بازی گذشته با ۲۳ امتیاز در رده سوم قرار دارد و یکی از تیم های مدعی برای صعود به لیگ برتر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو