احتمال دعوت مجدد جاسم دلاوری به اردوی به ملی بوکس

نسیم ورزش : احتمال دعوت مجدد جاسم دلاوری به اردوی به ملی بوکس /رئیس فدارسیون بوکس گفت: اگر بحث آسیب‌دیدگی جاسم برای عدم حضور در مسابقات قهرمانی کشور به لحاظ پزشکی موجه باشد، احتمال دعوت مجددش به تیم ملی را بررسی می‌کنیم.

احتمال دعوت مجدد جاسم دلاوری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حسین ثوری  در ارتباط با علت حذف نام جاسم دلاوری از اردوی تیم ملی بوکس اظهار کرد: دلاوری را بنده به شخصه به دلیل خصائص اخلاقی بسیار دوست دارم.

وی تصریح کرد: یکی از شروط حضور ورزشکاران در اردوی تیم ملی شرکت در مسابقات قهرمانی بوکس کشور بوده و این موضوع قبل از برگزاری مسابقات به هیأت‌ها اعلام شده است.

رئیس فدارسیون بوکس یادآور شد: حدود ۲ ماه قبل از برگزاری مسابقات قهرمانی بوکس کشور جاسم در دفترم حضور پیدا کرد و بحث حضور مجددش در میادین را پیش کشید؛ بنده یک جفت دستکش مناسب بوکس در اختیارش قرار دادم، البته در این دیدار به بحث آسیب‌دیدگی کتف خود هم اشاره‌ای کرده بود و من فکر کردم که او طی این ۲ ماه  آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور به‌دست می‌آورد.

ثوری یادآور شد: عدم حضور جاسم در مسابقات قهرمانی کشور را بنده دلیل بر کم‌میلی این ورزشکار در اردوی تیم ملی تلقی کردم، چون آسیبدیدگی‌های سطحی در مدت‌ حدود دوماهه ترمیم می‌شود مگر اینکه آسیب‌دیدگی جدی باشد که به‌صورت کلی ورزشکار امکان حضور در میادین را نداشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به دغدغه‌ای که از قبل در ارتباط با لزوم حضور ورزشکاران در مسابقات قهرمانی کشور مطرح کردیم، جاسم از تیم ملی کنار گذاشته شد.

رئیس فدارسیون بوکس ادامه داد: کسب مقام قهرمانی ایمان رمضان‌پور که خود مازندرانی و هم‌وزن جاسم است و شرایط سنی مناسب این ورزشکار و قابلیت‌هایی که دارد را نمی‌توان نادیده گرفت اما نمی‌توان از قابلیت‌های جاسم دلاوری نیز چشم‌پوشی کرد.

ثوری بیان کرد: اگر این ورزشکار به مرز آمادگی کامل هم به لحاظ فیزیکی نرسد اما صرف حضورش در تیم ملی برای بسیاری از ورزشکاران من جمله رمضان‌پور ایجاد انگیزه می‌کند.

وی ادامه داد: ممکن است جاسم نسبت به رمضانپور بهتر ظاهر شود اما این واقعیت را باید قبول کرد که ایمان با توجه به اختلاف سنی که با جاسم دارد، حداقل ۱۰ سال دیگر برای کشور می‌تواند مشت‌زنی کند.

رئیس فدارسیون بوکس گفت: اگر مباحث مطرح‌شده پزشکی جاسم که به‌دلیل آسیب‌دیدگی نتوانست در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کند، با مشورت کادر فنی احتمال دعوت مجدد جاسم به اردوی تیم ملی وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو