احتمال انصراف پرسپولیس زیراب از حضور در لیگ‌های فوتبال مازندران

نسیم ورزش: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس زیراب سوادکوه با اشاره به احتمال انصراف از حضور در لیگ‌های فوتبال مازندران، گفت: تخریب زمین فوتبال شهر زیراب آسیب جدی بر بدنه فوتبال سوادکوه وارد کرده است.
حسن شور‌زند با اشاره به اینکه تیم امید پرسپولیس زیراب در لیگ دسته اول امید‌های فوتبال مازندران حضور دارد و با مشکلات مختلفی روبرو است که از ضعف بستر‌های فوتبال شهرستان ناشی می‌شود، اظهار کرد: رایزنی برای جذب اسپانسر، تامین مالی تیم، هماهنگی برای جذب مربی و بازیکن، آماده کردن شرایط برگزاری مسابقات شامل وجود آمبولانس و پزشک و نیروی انتظامی از وظایف افرادی است که اقدام به تیم‌داری می‌کنند، ولی وجود زمین فوتبال استاندارد از مهم‌ترین وظایف مسئولان است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس زیراب سوادکوه با بیان اینکه تیم امید پرسپولیس زیراب از شش بازی برگزار شده دارای چهار میزبانی بوده است که در زمین‌های پاشا‌کلا و اندر‌گلی برگزار شده است، افزود: به دلیل عدم وجود تور و پرچم کنار زمین در روستای اندر‌گلی تیم حریف حاضر به بازی نشد و داور هم گزارش خود را مبنی بر عدم استاندارد زمین ارسال کرد.

وی با اشاره به اینکه تخریب زمین فوتبال شهر زیراب آسیب جدی بر بدنه فوتبال شهرستان سوادکوه وارد کرده است، خاطرنشان کرد: باشگاه پرسپولیس برنامه‌های مختلفی را برای حضور در لیگ جوانان کشور و بازی‌های مدرسه فوتبال انجام داده است که به دلیل تخریب زمین فوتبال شهر زیراب و نامشخص بودن ترمیم آن از ادامه فعالیت در لیگ‌های استان انصراف خواهیم داد.

شور‌زند، خواستار پاسخ‌گویی شورای اسلامی شهر زیراب درباره دلایل تخریب زمین فوتبال و تاخیر در ترمیم آن به مدت حدود یک‌ سال شد و اظهار کرد: هزینه تیم‌های فوتبال شهرستان سوادکوه برای حضور در لیگ‌های استانی به دلیل عدم وجود زمین فوتبال مناسب چندین برابر شده است که توان پرداخت آن در مدیران این تیم‌ها به سختی انجام می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس زیراب سوادکوه با تقدیر از شهردار پل‌سفید و شهردار و شورای اسلامی شیر‌گاه برای همکاری در تامین بخشی از شرایط میزبانی، افزود: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران را هنوز برای بررسی مشکلات ورزشی و دیدار با ورزشکاران رشته‌های مختلف در سوادکوه مشاهده نکردیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *