اجرای ۷۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در مازندران

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از اجرای بیش از ۷۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در ایام دهه فجر خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای 700 برنامه فرهنگی ورزشی در مازندران

حبیب حسین‌زادگان در دیدار جامعه ورزش مازندران با نماینده ولی فقیه در استان گفت: در ایام‌الله دهه فجر امسال بیش از ۷۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: در آستانه المپیک ریو ۲۰۱۶ قرار داریم و برای حضور قدرتمندانه ورزشکاران مازندرانی فعالیت‌های گسترده‌ای انجام شد.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه مازندران با داشتن ورزشکاران مستعد به عنوان قطب اصلی ورزش کشور مشهور است، افزود: یکی از مهم‌ترین تلاش‌های انجام‌شده موفقیت بیشتر ورزشکاران مازندرانی در آوردگاه المپیک ریو ۲۰۱۶ است.

نماینده ولی فقیه در مازندران سابقه ورزش این استان را درخشان عنوان کرد و گفت: مازندران جایگاه پهلوانان و قهرمانان بوده و با وجود این قهرمانان یکی از استان‌های شاخص در ورزش کشور است.

آیت‌الله نورالله طبرسی با بیان اینکه تحرک ورزشی برای همه افراد یک امری ضروری است، بیان داشت: تاکنون با مدیریت خوب مدیرکل، شاهد دستاوردهای ارزشمندی در عرصه ورزش استان بودیم.

وی در پایان با اشاره به اینکه ورزش موجب تقویت روح و جسم می‌شود، گفت: امروز ورزش در بعد قهرمانی جنبه سیاسی پیدا کرده و یکی از لذت‌بخش‌ترین لحظه ورزشکار اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *