اجرای طرح توزیع یک وعده غذای گرم در ۲۹ مهد کودک بابل

نسیم ورزش : رئیس اداره بهزیستی شهرستان بابل از آغاز طرح توزیع یک وعده غذای گرم در ۲۵ مهدکودک روستایی شهرستان بابل و چهار مهد حاشیه شهر بابل خبر داد.

 

توزیع یک وعده غذای گرم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، جعفر عمرانی اظهار داشت: بیش از ۷۲۵ کودک ۳تا ۶ ساله این مهدکودک‌ها تا پایان اسفند سال جاری، غذای گرم در این شهرستان دریافت می‌کنند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بابل افزود: طرح پذیرایی از کودکان مناطق کم بهره که شامل مناطق روستایی و حاشیه شهرها است، هر ساله برای پیشگیری از سوء تغذیه کودکان در سراسر کشور و ترغیب خانواده‌ها به بحث آموزش باهدف آموزش بیشتر روال غذای گرم  برای خانواده‌ها در مناطق آسیب‌پذیر اجرا می‌شود.

وی مراقبت تغذیه‌ای کودکان را برای ارتقای شاخص‌های رشد و ایجاد الگوهای صحیح غذایی را از دیگر مزایای اجرای این طرح ذکر و عنوان کرد: بهزیستی علاوه بر این طرح، برای ترغیب بیشتر خانواده‌ها به بحث آموزش باهدف آموزش بیشتر در بسیاری از مهدکودک‌های مناطق حادثه‌خیز، طرح یارانه ۳دهک را نیز اجرا می‌کند که این طرح برای اجرای برنامه توسعه ششم در تمامی مهدکودک‌های کشور راه‌اندازی شده است.

عمرانی ادامه داد: آموزش در این مناطق از اهمیت به‌سزایی برخوردار و دولت نیز در ترغیب آموزش در این مناطق است تا بتواند این مناطق را به حاشیه امن بدل سازد.

رئیس بهزیستی بابل یادآور شد: در سال گذشته وعده غذای گرم تنها در یک مهدکودک این شهرستان ارائه شد و امسال این رقم به ۴ مهدکودک افزایش یافته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو