اجرای طرح استقرار ناجیان غریق در ساحل بابلسر از انحصار تابستان خارج می شود

نسیم ورزش: سرپرست هیات نجات غریق و غواصی بابلسر گفت : اجرای طرح استقرار ناجیان غریق در ساحل بابلسر به دلیل نقش فراوان آن در کاهش آمار کشته شدگان دریا ، از انحصار تابستان خارج می شود.

 اجرای طرح استقرار ناجیان غریق در ساحل بابلسر از انحصار تابستان خارج می شود

نقی کریمیان اظهار کرد : پیش از این طرح حضور ناجیان غریق در سواحل دریای بابلسر فقط منحصر به ایام تابستان بود اما حضور فراوان مسافران نوروزی ، مسوولان مازندرانی ، هیات نجات غریق و غواصی بابلسر را به فکر انداخت تا برای اولین بار در کشور این طرح را همزمان با آغاز تعطیلات نوروزی سال ۹۴ در سواحل این شهر اجرا کنند .

 

وی بیان کرد : اجرای این نتیجه داد و نجات قطعی جان ۲ مسافر از خطر غرق شدن توسط ناجیان غریق این شهرستان ،پاداش اجرای این طرح بود .

 

سرپرست هیات نجات غریق و غواصی بابلسر افزود : برای اجرای این طرح که برای اولین بار در کشور برگزار شد ، ۱۵ ناجی غریق حضوری مداوم و فعال داشته و مانع به ثبت رسیدن عنوان فوتی در کنار نام شناگران این دریا شدند .

 

کریمیان بیان کرد : سال گذشته و در ایام تعطیلات نوروزی ، ۵ گردشگر جان خود را در دریای خزر در استان های مازندران و گیلان از دست دادند که برای جلوگیری از بروز این اتفاق تلخ در بابلسر، اجرای طرح حضور ناجیان غریق در تعطیلات نوروزی در دستور کار قرار گرفت .

 

وی افزود : بابلسر از جمله شهرهای پرتردد و مسافرپذیر مازندران است که بر اساس آمارهای موجود ، تعداد مسافران وارد شده به این شهرستان همه ساله در حال افزایش است .

 

کریمیان ادامه داد : افزایش تعداد مسافران به این شهرستان در کنار فراهم شدن فرصت مناسب رونق و توسعه اقتصادی ، نیازمند آماده کردن زیرساخت هایی از جمله ایمن کردن دریای این شهرستان است که با کمک و حمایت همیشگی اداره ورزش و جوانان بابلسر، تلاش کرده ایم دریای این شهر را به محیطی امن و آرام برای مسافران تبدیل کنیم .

 

سرپرست هیات نجات غریق و غواصی بابلسر گفت : اجرای طرح استقرار ناجیان غریق در ایام نوروز که امسال برای اولین بار انجام شد به دلیل نتیجه مثبت آن در صورت حمایت بیشتر مسوولان در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت .

 

کریمیان بیان کرد : پس از اجرای موفق این طرح، به دنبال آن هستیم تا دریای بابلسر را در تابستان نیز برای مسافران امن و آرام کنیم و تعداد غریق های این دریا را با حضور مثبت و موثر ناجیان غریق به حداقل ممکن برسانیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *